Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet, hogy 2007-ről...

Hogy lehet, hogy 2007-ről 2014 őszére ami még tart a pörgős, munkamániás nem bulizós csak tanulós életem átváltozott az ellenkezőjére?

Figyelt kérdés
a pörgős, munkamániás nem bulizós csak tanulós életem átváltozottparonóiás, félelmekkel teli, passzív, otthon ülő, egésznap szinte csak aludna, max. Nagy nehezen amire megkérik, életunt, mindenmindegy, semmi sem érdekli, minden rossz, rossz hangulatú stb. max. pasijával akivel ritkán találkozik érzi jól magát lánnyá (körülmény nyelvvizsga még mindig nincs, pasi 8 hónapja van munka nincs)

#depresszió #ellenkezés #munkamániás #keveset pihenő #csak tanulós
2016. febr. 25. 20:52
 1/5 Cartilago ***** válasza:

nem sok lehetőség van, és mindegyik rossz.

1. valami nagy lelki trauma,

2, drog

3. beindult valami pszichés betegség.

2016. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a "pörgős munkamánia" kiégéshez vezet. Én is "elkaptam", nehéz belőle kitörni.
2016. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló már válaszolt a kérdésre, erre mást nem lehet mondani. Menj el szakemberhez ha gondolod, mert akárhányszor kiemeled a kérdést, mi nem fogjuk tudni megfejteni hogy mi okozhatta nálad ezt, max sejteni, de mondom már megválaszolták a kérdést.
2016. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kiírás kezdete előtt már jártam szakembernél de nem ezért vagyis ezt nem mondtam mert nem kérdezték a pörgősséget. Most megint kezd kialakulni. Az elmúlt 1-2 hétben voltak ilyen és olyan napjaim is. Főleg rossz. Tegnap viszont 1-2 órát tudtam aludni aztán nem és tevékenykedtem fáradhatatlanul és ma is még mindig. Boldog vagyok a változásért.
2016. szept. 8. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, tudom, hogy régebbi kérdés, de hátha aktuális :

Ugyan ezek a tüneteim voltak, hónapról - hónapra romlott a közérzetem, fáradt voltam, ha itthon voltam, aludtam, nem mentem sehova senkivel csak vegetáltam. Egészen véletlenül egy vérvizsgálaton derült ki, hogy magas az Anti -tpo szintem. Ez egy pajzsmirigy gyulladás jele, és az összes tünete jelentkezett nálam. Mindenki azt mondta, hogy túlhajtottam magam (főállás - vendéglátás - mellett levelezőn jártam a fősulit) akár igaz is lehetett volna a kimerültség. Kaptam hormont, és pár héten belül javult is a közérzetem.

2017. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!