Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mire jó ez? Vissza fog jönni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duduca kérdése:

Mire jó ez? Vissza fog jönni?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Majdnem fél évig jártunk, Jól elvoltunk együtt, nem volt semmi gond, És derült égből villámcsapásként szakított velem, mert nem akar ennyi idősen komoly kapcsolatban élni (14 évesek vagyunk), mert "hova vezet ez a kapcsolat?" Egyre több jelét veszem észre hogy még mindig szeret, én is szeretem, és mindenki mondja hogy "majd rájön mit dobott el magától" meg "vissza fog jönni, mindegyik visszajön" ezek csak kötelező közhelyek vagy tényleg viszajöhet?

2016. márc. 25. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
14evesen a fiuk meg ilyenek.En 18evesen megtapasztaltam... de a kovetkezo nap reggelen mar meg is tortent,hogy visszajon.Ha tenyleg banja,nem telik el ennyi ido.
2016. márc. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Magyarázta a haverjainak hogy "ő bizony már nem szeret", meg "majd túllép rajtam", meg "nem is tudja az a lány hogy mit szeretne már", erre válaszolta a haverja neki hogy vissza szeretném kapni, mire ő a képébe röhögött hogy "azt nagyon eltolta"... A tablóképemet a barátnőm telefonján persze percekig bámulta, ha én szóbajövök a beszélgetésben, teljesen elnémul és nem vesz részt utána a párbeszédben, de "ő már túllépett rajtam"... Nem lehet hogy csak azért mondja hogy a nagymenő haverjainak felvágjon?
2016. márc. 26. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!