Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez mit jelent?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? Vissza akar jönni a fiú? Leírásban van a teljes beszélgetés.

Figyelt kérdés

Szakított velem 25-én. Letiltott facebookról. 26-án este visszavonta a tiltást. A beszélgetésünk (Ő az A én meg az E)


A: (Y)


E: ????


A: hogy vagy?

(ezután volt 2 órás szünet megnéztem az üzenetét de nem válaszoltam rá, két óra múlva írta ezt:)

A: ????????


E: úristen szerinted hogy vagyok??? te jó ég (Y)


A: :(


E: (Y)


A: (Y)


E: most miért kellett a tiltást vissza vonni?? pff (Y)

miattam ne legyen lelkiismeret furdalásod...


A: aludj jól jó éjt


E: te jó ég ez a gyerek letilt utána rám ír, denem mondja meg miért vonja vissza a tiltást na jó éjt


A: majd elmondom :D


E: a fenéket mondod meg na csőőő



Ennyi volt a beszélgetés utána már nem írt... Kérdeztem legjobb barátnőmet, ő szerinte ez az utolsó mondatom olyan volt mintha elküldtem volna őt a fenébe... Szerintetek is ezért nem ír?? Lehet vissza akar jönni?



2015. dec. 29. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az a (Y)?!!? Amúgy csak ezt tudom, tényleg. Ebből a párbeszédből minden kiderült.
2015. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egy lájk jel, facebook-on úgy lehet lájk jelet küldeni.
2015. dec. 29. 19:26
 3/6 A kérdező kommentje:
De a kérdésemre választ tudnál adni?? Neked mi a véleményed?? Mindenki véleménye érdekel! :)
2015. dec. 29. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem érezted a szarkazmust. Ez SEMMI. Ebből a párbeszédből pont nem derül ki SEMMI!!
2015. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem az összes üzeneted elküldésnek minősül.

Ha " hirtelen felindulásból" szakítottatok, akkor ez véglegesíthette, vagy legalábbis sokkal közelebb vitte hozzá.


Ha meg nem hirtelen elindulásból szakítottatok, akkor nem teljesen mindegy, hogy miért nem ír?

2015. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vissza akart szerezni, de ezek után ne várd, hogy írni fog, mert enyhén szólva is elküldted a facomba :D
2015. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!