Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első látásra létezik szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első látásra létezik szerelem?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem ,hogy ha valaki többször látja a lányt és végül szerelmes lesz belé..

2016. márc. 25. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasonlo erzes talan.Aztan ha a szemelyiseg nem passzol az elkepzeleshez,rovid kiabrandultsag es felejtes a vege... Inkabb eros vonzasnak mondanam,mint szerelemnek...
2016. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van, és ez tudományosan alátámasztott.

A másik ember olyan feromont áraszt, amitől rögtön szerelembe esik az ember.

De ez nem sűrű esemény.

2016. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hinnem. Maximum vonzalom.
2016. márc. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig én sem hittem ebben de nemrég jöttem rá ,hogy tényleg van :)..
2016. márc. 26. 00:30
 5/10 anonim ***** válasza:
csak tecik max
2016. márc. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
van első látásra is
2016. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én voltam már így. :D Bár szerelemnek nem nevezném, inkább csak erős vonzódásnak, mert számomra az egész kisugárzása és a külseje a megtestesült ideálom volt, és az első pillanattól kezdve nagyon megfogott. :D Aztán felkerestem, ismerkedtünk, és belsőleg is nagyon bejött.. De sajnos több nem lett köztünk, az okokat hagyjuk.:)


Lényeg, hogy szerintem létezhet ilyen! :D

2016. márc. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem van első látásra szerelem, de ez inkább csak külső vonzalom, esetleg kémiai gerjedelem, önmagában még semmit nem jelent feltétlenül. persze attól is függ, hogy a felek milyenek és hogyan viszonyulnak a kapcsolatokhoz. van akinek a külső és a kémia elég is.


vannak viszont olyanok is, mint én, akik a lelki, szellemi dolgokra nagyobb hangsúlyt fektetnek és a beszélgetés, eszmecsere legalább olyan fontos, ha nem fontosabb, mint a külső szimpátia. ez pedig nem megy első látásra, legfeljebb első beszélgetésre, de ahhoz már több szerencse kell, hogy ne csak a külső jöjjön be elsőre, hanem a belső is - és még kölcsönös is legyen a dolog...


én is rendszeresen esek szerelembe első látásra és nem is mindig (mások szerint is) szép lányokkal, de nekem nyilván valami tetszik bennük akkor is, ha az általános szépség fogalmak szerint nem mindenki tartja őket szépnek (szerencsére nem vagyunk mind egyformák). viszont nálam az sem ritka, hogy hiába volt meg a külső vonzalom és kémia is, akár kölcsönösen is, mert a belső tulajdonságok nem stimmeltek nem csak elsőre, hanem hosszabb ismeretség után sem.


jártam viszont úgy is, hogy valakire egyáltalán nem gondoltam potenciális partnerként, csak kollégának, barátnak tekintettem évekig, aztán megmagyarázhatatlanul egyszercsak elkezdtem szörnyen vonzódni hozzá...


36F

2016. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Bár én most estem először úgymond szerelembe első látásra és ahogy tapasztaltam nem valami jó dolog mivel ha idegen az illető és nem kívánt személyisége van akkor is lekoptat de még utána is érzed ezt a megmagyarázhatatlan vonzalmat ami elég szar..

2016. márc. 28. 09:23
 10/10 anonim ***** válasza:

igen.

de én tényleg úgy értem,hogy meglátom és tetszik,megakarom ismerni,(elhivom randira) stb.


de te értelmezésed az inkább sokadik látásra szerelem.

olyan volt,hogy lassanként megtetszett.

2016. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!