Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a lány miért csinálja ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat szemeztünk, mosolygott rám, mindig köszönt nekem és még a névnapomra is emlékezett, pedig még én is elfelejtettem, hogy aznap van. Egyszóval nagyon aranyos volt velem és ez nekem is feltűnt. De mire végre vettem a bátorságot és ráírtam (mivel nekem is tetszik), kb 10-15 percenként ha visszaírt egy egyszavas választ. Ez egy kicsit letört, de csak azért mert nem értem, hogy miért viselkedett így velem, hogyha igazából magasról tesz rám. :( 16/f

2016. márc. 26. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na most itt ezeket a szemezéseket meg mosolygásokat és egyéb dolgokat vagy totál félreértetted vagy rossz a kérdés és az igazi kérdés ez lenne:

-->Miért írt egyszavas választ hogyha amúgy bejössz neki?


Hát talán lenne egy tippem.Lehet azért mert nem akarja hogy lásd hogy oda van érted.(Igen vannak lányok akik hajlamosak túlkombinálni)

Egy egyszavas válasz miatt ne könyveld el az egészet bukónak.

2016. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak éppen nem ért rá, de nem akart bunkó lenni és egyáltalán nem válaszolni.
2016. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Adelll ***** válasza:

Tobb lehetoseg is van. Lehet hogy az a fajta lany aki mindenkivel kedves es ugy csinal mindha lenne eselyed de igazabol nem kulonosebben erdekled. Max mint barat.

Az is lehet viszont hogy bejossz neki csak mikor beszeltetek pont tobb emberrel is chatelt igy nem volt ideje rendesen valaszolni.

2016. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is ilyen lány vagyok :D

az egyszavas válaszok véleményem szerint arra utalnak hogy nem tudja mit írjon vagy nem ismer annyira.

2016. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz az internetje :D
2016. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!