Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedett úgy mintha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett úgy mintha bejönnék neki, majd utána mintha egyáltalán nem érdekelném?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal egy suliba járunk. Nagyon sokat néztük egymást és mosolyogtunk egymásra. Emellett még nevnapomon is felköszöntött, pedig még én sem emlékeztem, hogy aznap van. Tényleg úgy éreztem, hogy bejövök neki, szerintem nem alaptalanul. Mire végre vettem a bátorságot és ráírtam, először egész lelkes volt. Megkérdeztem, hogy ráér-e és, hogy nem zavarom-e, és egyértelműen marasztalt. Majd mondtam neki, hogy szeretném jobban megismerni és beszélgetni vele. Innentől szinte csak egyszavas válaszokat adott kb 15 percenként. Nem értem mi történik és, hogy most ez mit jelent? Valamit rosszul csinálhattam? 16/f

2016. márc. 27. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Te mindent jól csináltál, lehet csak megijedt
2016. márc. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Lehet,hogy egy kicsit gyorsan haladtál a dolgokkal.

Egy lánynál soha nem lehet tudni.Kiszámíthatatlanok vagyunk.

2016. márc. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kb ilyen helyzetben vagyok Én is, csak fordítva, tehát én vagyok a lány és a srác ilyen, hogy egyik pillanatban érdeklem, aztán mégsem.

Annyi még a különbség, hogy mi nem facen beszélünk, hanem személyesen.

2016. márc. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából én megijedek, ha nekem ilyet mondanak. Mármint ez olyan, mintha kötelességem lenne ismerkedni, persze ez csak én vagyok, de sokkal inkább kedvelem a spontaneitást, azt úgyis érzi az ember, hogy a másik szimpatikus-e neki.
2016. márc. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mindent jól csináltál! Ezek szerint a lány a köcsög csal kelleteti magát neked.
2016. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na de most akkor csak szivat vagy félénk?
2016. márc. 27. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Valósznű csak megijedt! Nem azért, mert te elsesztél valamit, csak azért, mert lány.Egy hetet várj mindenképp, addigra kiderül mi van.Illetve nálam még az szokott lenni, hogy pl tetszik egy srác, minden vágyam, hogy rámírjon, és mire sinen vannak a dolgok, biztosan tudom, hogy én is bejövök neki, arra valahogy kiábrándulok, és elveszti a varázsát az egész.Jótanács: Légy kiszámíthatatlan, és ne legyenek egyértelműek a lány számára a dolgok! Ezzel felkelted az érdeklődését, hidd el. :)
2016. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!