Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan valaki akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan valaki akinek a barátnője/barátja nagyon rosszul viselkedett, de utána mégis összejöttek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 20:26
 1/2 VirágésBence ***** válasza:
Én a mostani úgy jöttem össze, hogy másfél évig barátok voltunk, mással jártam, nagyon jóba voltunk, az egyik legjobb barátom volt és mindig neki sírtam, aztán történt valami és 3 hétig nagyon utáltam, legszívesebben megfojtottam volna, most mégis együtt vagyunk.
2016. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Yap.

Egy mesébe illő romantikus hétvége után (előtte barátok voltunk) beijedt, hogy túl sokat jelentek neki, és ezt úgy kompenzálta, hogy "beleszeretett" egy k.vába, akivel gyorsan össze is jött. Persze ahhoz nem volt elég bőr a képén, hogy ezt el is mondja, csak eltűnt, hogy nincs jól, sokat kell dolgoznia, gondolkoznia kell, összezavarom, rendbe kell tennie az életét stb stb... és három hónap után tudtam meg - onnan, hogy a csaj kiírta fészre hogy ők egy pár.

Az illető "nő" egy fél év alatt a bőrt is lenyúzta a pasiról, kihasználta, anyagilag és érzelmileg egyaránt, és elérte, hogy még a pasi érezze magát szarul ettől, mert nem tud megadni mindent, amit a csaj kicsi szíve megkíván.

Akkoriban keresett meg újra, hogy a barátságunk hiányzik neki, szeretné újjáépíteni. Végül rájött, hogy hülye volt, én meg voltam annyira idióta és szerelmes, hogy mikor végül (hónapok után) összeszedte a bátorságát és újra kikezdett velem, akkor nem mondtam nemet.

Ennek lassan másfél éve amúgy. :)

2016. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!