Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, Ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti mit gondolnátok akkor, ha egy srác másfél évig szerelmes lenne belétek és miután visszautasítjátok az egyik barátnőtök tetszene neki?

Figyelt kérdés

Kort és nemet kérnék.

A válaszokat előre is köszi.



2016. márc. 27. 15:37
 1/7 Fruzs33 ***** válasza:
30%

Szerintem ez nagyon gerinctelenség lenne.

15/L

2016. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csúnya lenne akkor nem zavarna,áldásom rájuk :)
2016. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nah jo szoval..... en igazabol azt nem ertem h ez miert baj? Ha neked nem tetszik akkornem is fajhatna.. szerintem ez tok normalis h a fiu tovabblepett..senki nem vesztett semmit.
2016. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem! Hát mit érdekelne?! Sok boldogságot nekik.
2016. márc. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Félre értettétek a dolgot, én vagyok a srác. Bár igen ez nem igazán derül ki...

Köszi a válaszokat.

2016. márc. 28. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit szóljak hozzá? Nem zavarna, legyenek boldogok. Ha már egyszer úgyis visszautasítottam, akkor nem tetszik nekem... miért ne tetszhetne neki a barátnőm? Kivéve akkor, ha gyanús lenne, hogy cska azért van a barátnőmmel, hogy közel legyen hozzám... de ez sztem érezhető.
2016. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Legyetek boldogok ha a barátnőmnek is tetszel. :)
2017. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!