Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez túl erős volt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez túl erős volt?

Figyelt kérdés
van egy srác aki már év eleje óta tetszik, és jóba is vagyunk. ami abból ál, hogy hasonló helyen lakunk és együtt megyünk hazafelé, vagy tök jó el tudunk beszélgetni, szóval barátok vagyunk. Nálunk a suliba a húsvét előtti pénteken volt egy kis húsvéti program. tojásfestés, tojásvadászat készítése az alsósoknak. erre nem kellett az egész sulinak. mennie, de az osztályom nagyrésze ott volt. és ez a srác is. kis csoportokra osztottak bennünket névsor alapján. a csoportunk úgy jött össze, hogy az osztályból csak én és ő, a többiek nagyobb osztályból valók voltak, vagy a párhuzamos osztály tagjai. a program vége felé mondta nekem, hogy nem érzi jól magát, megkérdeztem mi baja van. azt mondta, hogy nem igazán tudja, csak érzi, hogy nincs jól. elkezdtem kérdezgetni, hogy fáj e a feje, vagy fázik, melege van stb. azt mondta, hogy szerinte lázas. mivel egy lázas ember nem annyira tudja megnézni magának, hogy lázas e vagy sem, megkért, hogy nézzem meg neki. én ebbe elég béna vagyok, nem annyira tudom megállapítani annyiból, hogy ráteszem a kezem a homlokára, de azért megpróbáltam. hát gondba is voltam, mert nem éreztem se melegnek sem hidegnek. (annyit tudni kell, hogy mind a ketten egymás melletti széken ültünk) és annyira én sem tudtam, hogy mit csinálok, meg is lepődtem magamon, de megpusziltam a homlokát(mert én azt hallottam, hogy ajakkal jobban lehet érezni a testhőmérsékletet) én igazából sosem pusziltam meg még, csak egyszer öleltem meg futólag. hát ő is meglepődött, de nem szólt semmit. utána még rátettem egyszer a kezem, és mondtam neki, hogy szerintem biztos, hogy lázas. (az is volt 39,2 derült ki később) Mondtam neki, hogy keressen valaki felnőttet aki járkalt ott a csoportok között, aztán kerítettek lázmérőt. így derült ki a pontos hőfok. a tanárnő megkérdezte, hogy haza tud e menni egyedül, vagy menjen vele valaki, aztán mondtam, hogy ha szeretnéd megyek veled, úgyis hasonló helyen lakunk, de azt mondta, ne menjek, nincs annyira rosszul. ennyi a történet. szerintetek túlzás volt? vagy nem kellett volna? én 14/l ő 15/f 8.osok vagyunk.

2016. márc. 28. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Fuuuu, nekem lenne Ennyi merszem! Hát csak gratulálni tudok, ez igen. Nos, hát mi nem láttuk a reakciót, deee, ha nem akarta h haza kísérd... Két esélyes, 50%, h tetszel neki, de 50% az is, h nem. Még egy pár ilyen merész döntés és kiderül! Hajrá!

Remélem sikerül, ha már ilyen befektetést csináltál...

2016. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, nem is tudtam mit csinálok, csak. úgy megtörtént. mondtam is magamba, hogy nem vagyok normális, de megtettem(és oltari jó érzés volt)
2016. márc. 28. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Elhiszem, nálam az ilyen ösztön dolog, mm h hagyom csak úgy történni a dolgokat nem megy. Szerencsés vagy! De tényleg Szurkolok!!


(majd egyszer állj ki a tetőre nekem ilyen erőt sugározni. Úgy kell h kitarod a karjaidat és elkezdesz forogni. Szabolcs megye felé, ha kérhetem!) :D

#1. Voltam

2016. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha forgok abba minden megye benne van! :) köszi
2016. márc. 28. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még fel kell (legalábbis kellett) dolgoznia az eseményeket... :D
2016. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szorítok! 😁

Én nem mertem volna...

De gratúúúúú!Am szerintem nem volt túlzás.

Mégegyszer drukkolok! 😉

2016. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi :) annyira jó volt
2016. márc. 29. 08:34
 8/8 anonim válasza:
Ez biztos, hogy nem túlzás :D Mekkora már. Tuti hazafelé átgondolta az egészet és ha barátok vagytok akkor nyilván nem vagy neki annyira közömbös, mint más akit nem is ismer. Küldj már egy kis bátorságot kéne :D 14/L
2016. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!