Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam 4-5 évvel idősebb srácban. Mit csináljak? Elmondjam neki? A többi lent.

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok, a srác 20 lesz szeptemberben. Régóta ismerem, de csak 02.19-en kezdtünk el komolyabban beszélgetni. Sok közös van bennünk. Az anyukája az én anyukám munkatársa és minden hétvégén összeül a két család. Egy helyen lakunk és mivel mindketten kolisok vagyunk egy busszal megyünk mindig. Vele szoktam ülni általában. Sokat beszélünk, mindennap. Szerintem beleszerettem. Nem tudok másra gondolni csak rá. Minden este vele álmodok. Alig bírom magam visszafogni a közelében, hogy ne lássa mennyire oda vagyok érte. A barátaim azt mondták mondjam el neki. De nem merem. Én kezdeményezzek? És ha ő nem így érez? Elég kínos lesz még az után is találkozni minden hétvégén. Holnap megyünk vissza a koliba, majd megpróbálok közeledni hozzá. Ti mit javasoltok? Elmondjam neki?

A válaszokat elölre is köszönöm.



#fiú #sok a gond
2016. márc. 28. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem mond el nyugodtan veszteni valód nincs
2016. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Először is ha a srácban vagy mássz ki belőle...
2016. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogy értsem azt, hogy "ha a srácban vagy mássz ki belőle?"
2016. márc. 28. 18:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátaidat puhatolózzanak kicsit. Persze csak óvatosan, de kérdezősködhetsz az ő barátainál is. És ami nagyon fontos olvass a jelekből, hogyan viselkedik veled, milyen a közeledben, ha beszél vkinek rólad azt hogyan teszi. Szerintem egyenlőre ne mond el neki, mert esetleg ha ő nem így érez neked nagyon rosszul fog esni. De kivánom hogy szerencséd legyen és ő is viszonozza az érzéseidet.:)
2016. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20 éves máshogy gondolkodik, mint egy 15 éves. Miért nem keresel korodbelit?
2016. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17:58as úgy érti, hogy azt írtad "szerelmes vagy egy idősebb srácban". Azt pedig úgy mondják srácba, nem srácban. Azért mondta, hogy mássz ki belőle, mert ugye a -ban, -ben rag azt jelenti, hogy benne.
2016. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az egyik haverom nagyon joban van vele és tőle már kérdeztem dolgokat, de nagyon semmi. Köszönöm a bíztatást:)

Azért nem keresek "korombelit" mert a mostani fiúk elégge elvannak szállva maguktól. Attól,hogy 20éves még teljesen másabb, elsőnek inkább 16-17 évesnek néztem. Nem gyerkes csak, hát.. Nem is tudom, túl kedves. Vagy ezt nem igazán lehet elmagyarázni.:|

2016. márc. 28. 18:22
 8/12 A kérdező kommentje:
A ban egy ba és egy szóköz lenne csak telefonról felrenyomtam... Szóval fiúba*
2016. márc. 28. 18:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Nen nagy a korkülönbség. De szerintem csinálj közös progit vele kettesben:) majd figyeld hogy áll hozzád
2016. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A korodbeliek (nem mind, de a legtöbb sajnos igen) beképzelt és bunkó, igazi paraszt. Én teljesen megértem, hogy inkább egy 19 évessel kezdesz (mivel csak szeptemberben lesz húsz). Ráadásul 4 év korkülönbség nem sok.
2016. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!