Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek elmondjam a...

Szerintetek elmondjam a szüleimnek hogy a 16 éves húgom idősebb férfival találkozgat? 19/F

Figyelt kérdés
Szilveszterkor kezdődött az egész amikor találkozott egy 39 éves férfival aki kikezdett vele.Nekem is csak mesélték és nem is voltam benne biztos mert a húgom nem beszél erről,de tegnap ahogy haza értem kettesben voltak a húgommal.Erre én kiakadtam és bevertem egyet a csávónak aztán meg kidobtam.Persze a húgom elkezdett hisztizni meg ordibálni velem és bezárkózott a szobájába.A szüleink ahogy haza értek kérdezték mi baja de nem mondtam el,mert nem tudom mi lenne ha apa meg tudná.

2015. jan. 13. 18:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
58%
Szólj nekik mindenképp!
2015. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
59%
Túl jó testvéri kapcsolatotok úgy látom nem lesz, ameddig a húgod fel nem nő. Az mindenesetre durva, hogy hagyja magát felcsípni egy 23 évvel idősebb pasinak, aztán egy hét múlva már apuci házában akar vele hemperegni. Ha helyre lehet rakni agyilag, akkor az a szüleid dolga.
2015. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
24%
"bevertem egyet a csávónak aztán meg kidobtam" Te inkább ne mond senkinek semmit. Ha így folytatod úgyis zártabb helyen fogsz lakni hamarosan.
2015. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Hengerelőhereverem ***** válasza:
50%

Ne engedd neki, jól tetted, nekem is húgom van és volt, hogy valami elmebeteg pedofilt mechétával kergettem el, de már ő is 20éves szóval most már nem szólok bele a fiú ügyeibe, amikor látod, hogy a húgod is felnőtt, hagy had tegye amit szeretne, csak segíts neki, de addig mindenképp verd le róla ezeket az ostobákat.


Gondolom átgondoltad te is, hogy valószínűleg valami elmeháborodott lehet, aki képtelen értelmesen beszélgetni a korabeliekkel, mert annyira ostoba, ezt magyarázd el a húgodnak és talán megérti, istennek köszönöm, az enyém megértette akkor, de érted meg vele, hogy az az ember csak azért inkább vele van, mert nincs töke, vagy esze a korabeliekhez, vagy csak valami pedofil állat.

2015. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
11%
A korosztálya és kicsit idősebbek nem hülyítik és nem szexre használják ?
2015. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
13%
Ha van esze, akkor olyat választ, aki nem. De nincs esze, úgyhogy nem árt figyelni rá. Egyébként meg nem kötelező 16 évesen szexelni, ha nincs normális partner. Te jó ég, soha nem értettem, ezeknek a lányoknak egy marék lepke van a fejében?
2015. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó : Az ember az ellentétes neműt megismerni és megtapasztalni akarja ez a szex és felesleges mellédumálni ... A stílusa megnyerőbb mint a kamaszoké és ha otthon gond van akkor nyert ügy a szép szó egy idősebbtől .
2015. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Hengerelőhereverem ***** válasza:
69%
Felnőtt ember azt csinál amit akar, és amit enged a MÁSIK FELNŐTT EMBER, de egy 16 éves kislányról száljjon le bármelyik 40 éves, mert ha az utcán meglátom, úgy leverem róla, hogy nem kel fel.
2015. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, 16 > 14, ergo SEMMI KÖZÖD a testvéred szexuális életéhez... ennyi.
2015. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 Hengerelőhereverem ***** válasza:
11%
Az utolsó mit is írt? 19>16, és amúgy is, bárkinek köze van a másik sexuális életéhez, ha a taknyos azt sem tudja mi az, hogy sex, vagy ha nem akarja!
2015. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!