Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szetintetek elmondjam egy...

Szetintetek elmondjam egy pasinak hogy szeretem? Kort és nemet is kérnék

Figyelt kérdés
Nem fog megijedni?? Mit fog szólni??? Nem röhög ki majd?? Csak igent v nemet írjatok. Ha véletlen nemet mond a későbbiekben nem fog megutálni emiatt?? Ő idősebb 45 éves én 21 vagyok. Jóba vagyunk nagyon. Utalt már rá h tetszem neki.

2013. aug. 29. 19:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ne.Soha ne mond előszőr nőként egy pasinak, hogy szereted. Soha.
2013. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. 45 éves tehát nem fog sikítva elrohanni. De, ha te ilyeneken problémázol akkor nem tudom milyen közös "hang" van a kapcsolatban.
2013. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

attól függ mennyi ideje vagytok együtt

de inkább várd meg míg ő mondja, menj biztosra

2013. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ja várj, az utolsó félmondatra koncentráltam. Azt, hogy szereted ne mondd de azt, hogy tetszik azt nyugodtan.
2013. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
SEMMIKÉP NE MOND ELŐSZÖR
2013. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
a faszomat nyugodtan mond csak először bár azért akkor ne ha csak kb 2 hete ismeritek egymást meg van ennek a szónak a jelentése és a varázsa is legalábbis számomra szóval nem kell elkapkodni de mondhatod
2013. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb,ha csak koppansz egyet,mintha benned marad,hogy "Mi lett volna ha?".

Ráadásul jól is elsülhet.

Szóval hajrá :)

2013. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2013. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el neki mindenképpen, csak akkor nyerhetsz :)

Kell egy egy fajta kockázatot vállalni, ha azt szeretnéd ,hogy boldog és sikeres ember legyél ^_^

2013. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen gondolkodtam először csak ezt fogom neki mondani,h tetszel,mert már hetek óta ezen rágódok hogy szeretem őt és szeretnék vele lelnni.Nem is nagyon eszek már emiatt és teljesen ki vagyok idegileg csak nagyon félek a válaszától.
2013. aug. 29. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!