Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes próbálkozni (16F)?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkozni (16F)?

Figyelt kérdés
5 napja ismerkedek egy lánnyal, aki bejön... Látásból ismertük egymást már egy ideje... Jól elbeszélgetünk szinte akármiről, viszont ha valahányszor megdicsérem vaby bókolok neki, a válasz csak egy smiley vagy pedig témát vált.. Teljesen össze vagyok zavarodva, mivel néha egyszavas válaszai vannak mintha nem is érdekelném, máskor kérdezget. Ráadásul volt róla szó hogy találkozunk, meg is beszéltük már a találkát, de végül is elmaradt. Itt már gondoltam csak le akar rázni, egész addig ameddig meg nem kérdezte van-e kedvem kimenni találkozni ugyan azon a napon csak később. Igent mondtam, elmentem, és sétálgattunk. Közben jól elbeszélgettünk megnevettettem párszor, mielőtt hazament megöleltem. Szerintetek akar tőlem valamit? Lehet szerelmes belém? Egyáltalán van értelme próbálkozni,vagy egyszerűen elszúrtam az első találka végén? Kívancsi vagyok a véleményetekre!

2016. márc. 29. 01:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze... Egy ölelértől nem lesz semmi sem rosszabb. Én Örülök ha ölelgetnek. Nem hiszem hogy nagy baj lenne...
2016. márc. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fruzs33 ***** válasza:
Érdemes.
2016. márc. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezett a találkozásnál, ez ritka szerintem, szóval mindenképpen próbálkozz tovább. Sok sikert! 17/f
2016. márc. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem próbáld meg hátha összejön.De azért vigyázz mert internetes lány.

Ha nem jelentkezne többet hívd a Kamureget.

2016. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, remélem csak trollkodsz :D Leírtam a kérdésben is, hogy látasból ismerem, már találkoztam is vele egyszer, úgyhogy 100% hogy nem kamu. :D
2016. márc. 29. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes, lány vagyok, tudom mit akar a saját "fajtám". :D
2016. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsófiaa :) válasza:
Szerintem is èrdemes folytatnotok :) az tènyleg jó jel, ha ő kezdemènyezte a 2.találkát. Ó, ès annak, hogy tereli a tèmát ha bókolsz, szerintem csak annyi az oka, hogy nem tud rá rendesen reagálni. Saját tapasztalat, èn is ilyen voltam, sokáig nem tudtam bókot fogadni :D
2016. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!