Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a Love.hu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a Love.hu oldalról? Érdemes ott próbálkozni? Esetleg vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm.
2015. aug. 4. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én fent voltam, sok ott a perverz. És nem sok az új ember. De egy próbát megér
2015. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs sok ember. Egyszer találkoztam onnan valakivel, az is teljesen más volt, mint virtuálisan.
2015. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Örülök, hogy feltette valaki ezt a kérdést. Sajnos pont olyan időszakban vagyok, hogy nincs nagyon időm elmenni sehová, és az egyetemen se tudok ismerkedni, mert szakdogát írok. Februárban regisztráltam love.hu-ra, még vip tagságra is befizettem. Elmondom, mik történtek.


1. Közvetlenül, miután regisztráltam, találtam egy lányt, aki csinos volt, munka mellett tanult is, gondoltam, nem keresek tovább, írok neki levelet. Tíz perc múlva válaszolt is, elkezdtünk beszélgetni. Kiderült, hogy diszleksziás, és hát, valljuk be őszintén, nem egy észlény. Sebaj, beszélgettünk tovább. Kértem, hogy tegyen fel még egy képet magáról. Tett is fel egyet, amit bárcsak ne láttam volna: úgy nézett ki, mint egy 60-as évek beli Beatles rajongó, semmi nőies nem volt benne. Mikor megláttam, úgy éreztem magam, mint mikor az a Tippmix, amivel 100.000 forintot nyerhettem volna, elmegy egy 1.10-es oddsú meccsen. Hozzáteszem, hogy a profilképe egy csinos lányt ábrázolt. Következtetés: ha kiderül a beszélgetés közben, hogy a lánynak van valami hibája, akkor készülni kell, hogy lesz még egy, és még egy...


2. Rámírt egy duci csaj, pont akkor, amikor elküldte az 1-es lány magáról a képet. Ez a csaj azt írta, hogy ő nem ismerkedni akar, neki van barátja, de nem tud vele beszélni (??) és itt keres valakit, akivel szerinte jól el tud beszélgetni. WTF? A beszélgetés további részében ömlött belőle a szó, gúnyolódott, hogy de nyomorékok itt az emberek, köztük én is, mire elküldtem melegebb éghajlatra, de nem válaszolt, ezért kiléptem a csevegőből. Pár perccel később jött a levél, hogy ő wécén volt, azért nem írt, de azért elköszönhettem (!!) volna tőle, mielőtt kilépek. Le is tiltott az oldalon. Kérdem én, kigúnyolom a másikat, lehordom a g*cibe, és még elvárom, hogy legyen udvarias?


3. Még mindig a kezdeti fázis, a VIP tagság 3-4. napja körül lehetünk. Írtam levelet egy lánynak, aki bejött nekem, nem kell topmodellre gondolni, igyekeztem a normálisak közül szelektálni. Nem válaszolt a levélre (akárcsak a többi 10 lány). Egyik nap gondoltam, hogy csevegőre hívom, ezt meg is tettem. Egyből belépett, és írta, hogy tudja, nem válaszolt a levélre, tetszett is neki a levél, de nem szeret (!!!) levelet írni. Mondom, oké, rendben, most beszélgetünk, végső soron megoldódtak a problémák. A beszélgetés alatt sokszor eltűnt 10 percekre, nem válaszolt, de viszonylag jól elbeszélgettünk. Eltelt 2 nap, mikor újra csevegőre hívtam, már nem reagált.


4. Volt egy csaj, aki elfogadta a flörtjeimet, de a leveleimre nem válaszolt. Pár nap elteltével teszteltem, küldtem neki egy flörtöt, azt is elfogadta, de szerintem küldhettem volna neki 1000-ret is egy nap, mindegyiket elfogadja. Levélre nem válaszolt.


5. Volt egy csaj, az egyik magyar nagyvárosból, akivel jól elbeszélgettünk, odáig jutottunk, hogy Facebookon is ismerősök lettünk, viszont onnantól kezdve egy szót sem (!) beszéltünk. Bejelöltem facebookon, ráírtam, és még csak meg se nézte az üzeneteket, az oldalon se beszéltünk többet. WTF??


6. Kedvencem az, akinek van gyereke, de csak a beszélgetés közepén derül ki. Jól elbeszélgetünk, aztán egyszer csak kiderül, hogy van egy 3 éves kislánya. Nem, nem apa akarok lenni, csak párt keresek...


7. Volt egy csaj, akivel sokat beszéltünk az oldalon, vele is bejelöltük egymást Facebookon, beszéltünk is. Gondoltam, hogy itt az ideje lépni, megbeszéltem vele egy találkát. Előző nap dolga volt, túlóráznia kellett a munkahelyén. Megkérdeztem, hogy mi lesz a találkával (már itt rosszat sejtettem), mire azt válaszolta, hogy majd holnap délután ír. Másnap egész nap nem írt, gondoltam, ha valaki megígéri, hogy ír, akkor írjon is, ne mindig a férfi rohangásszon a nő után, ha az esetek 90%-ában úgyis azt csinálja. Pár nappal később láttam, hogy törölt az ismerősei közül.


8. Ez nem konkrétan egy csajra vonatkozik, de meglepően sok lánynál értem el, hogy válaszoljon a levelemre, viszont egy levélváltásnál több nem volt. Elolvasta a levelemet, viszont nem válaszolt. Persze, volt olyan, hogy olvasás nélkül törölte, de olyanból nagyon kevés. Tényleg igaz (a fenti példákból kiindulva), hogy unaloműzésből regisztrálnak, a klasszikus funkcióját elveszítette az oldal. A flörtök a lájkok, az a lényeg, hogy minél több flörtöt kapjanak a női nem képviselői. Meg ugye a nagy elvárások. Legyél 180 cm magas, vagy magasabb (még egy 156 cm magas csaj is képes ilyen pasikat keresni), legyen autód, meg legyél vicces, fogadj el engem minden hibám ellenére, de te legyél tökéletes, blablabla...


Gyakorlatilag mindig, mikor sikerült kapcsolatba lépnem egy lánnyal, akkor jobb esetben 2, rosszabb esetben 1 nap alatt kiderült, hogy ebből semmi nem lesz. Volt egy olyan, ami egy hétig húzódott (aki törölt az ismerősei közül), de ennyi. Nem számolva azt, hogy a lányok többsége sérült, aki felregisztrál egy ilyenre. Akikkel beszélgettem, és szimpi volt, mindegyik defektes volt, oké, én se vagyok 100%-ig tökéletes, mint ahogy senki sem az, de arra számítottam, hogy intelligensebbek lesznek, nem pedig olyanok, akiknek pocsék az írásképük, vagy pedig csak a flörtökre, és a bókoló levelekre hajtanak. Ja igen, kifelejtettem, hogy volt egy csaj, akivel elég keveset beszéltünk, máris elkérte az FB-met, és rögtön megosztott egy fejhallgatót az üzenőfalamon, hogy ezt szeretné megkapni, ha összejövünk. Mi vagyok én, a mikulás b*ssz*meg?


Ezért írom, hogy akik fent vannak, azoknak a nagy része defektes, még vip tagságot is vásároltam, hogy nagyobb esélyem legyen, de semmi, pedig nem a tipikus leveleket írtam, amiben szolgáltatásokat ajánlottam nekik, és nem is a jófiús leveleket kapták.


Összefoglalva, nem ajánlom.

2017. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!