Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy összejöjjön velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki nagyon tetszik.Eddig csak egyszer láttam élőben,amikor szóbeli felvételi volt az egyik gimiben(együtt mentünk be).A szóbeli után bejelölt facen és rám írt. Minden nap beszélünk. Bármiről tudunk beszélni...de csak a neten. Mondtam neki,hogy szeretnék vele újra találkozni valamikor,de azt mondta,hogy nagyon elfoglalt,meg ráadásul a szülei sem biztos,hogy elengednék mert nagyon féltik.Azt mondta,hogy mostanában nem szeretne senkivel kapcsolatot(ez valami húsvéti fogadalma vagy mi). Aztán megmondtam neki,hogy tetszik nekem,amire ő annyit válaszolt,hogy én is nagyon cuki vagyok,de ne essen félreértés,nem akar kapcsolatot. Meg hogy nem szeretne úgy járni,mint a volt legjobb fiú barátjával(a fiú többet érzett mint a barátság). És reméli,hogy megmarad a barátságunk. Nekem is nagyon bejön,de nem akarom,hogy ez miatt a barátságunk is szétmenjen. :/ Mégis össze szeretnék vele jönni. Amúgy egy nagyon okos,szép,kedves,vicces lányról van szó. A válasz végére odaírnátok a korotokat és a nemeteket? Köszi

14/F



2016. márc. 29. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem bejössz neki:)

Lehet,hogy a szülei mondták neki,hogy ne legyen még kapcsolata,mert ráér.

Ha esetleg tényleg így van,ajánld fel neki,hogy járjatok titokban.

De előtte kérdezd meg ôt,hogy szeret-e téged/bejössz-e neki.

14/L

2016. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem.És mikor kérdezzem meg? Mindenképpen élőben szeretnék ilyenekről beszélni vele,mert facebookon szerintem gáz ilyen témákról beszélni...ez sokkal jobb élőben megbeszélni. De nem tudom,hogy hogyan tudnám elérni,hogy elengedjék velem a városba. :( Amúgy köszi a válaszodat. :)
2016. márc. 29. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!