Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Egy osztályba járunk, néha szemezik velem, és beszélgetni is szoktunk, de ezen kívül semmi. Tudom ez nem sok, de hogyan tudjam elérni, hogy tényleg tetszek neki?

2016. febr. 22. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem tetszel neki csak nem mer lépni? :)
2016. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de őszintén nem tudom.
2016. febr. 22. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki kell deríteni;) De amúgy valakinek vagy tetszel vagy nem,nincs olyan módszer,amivel ezt megváltoztathatnád.Szerelmi bájital csak a mesékben van...
2016. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom kideríteni. Köszi! :)
2016. febr. 23. 07:09
 5/7 Nóriii3 válasza:
Légy ömmagd!
2016. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú?:)
2016. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, kicsit ciki, de én vagyok a lány. De egyébként már megmondtam neki, örült, meg jófejnek tart. Remélem lesz ebből valami komolyabb.
2016. márc. 7. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!