Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Helyes fiúk! Nektek tetszene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiúk! Nektek tetszene egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Világosbarna középhosszú, eredetileg hullámos hajam van, aminek a vége kicsit ki van szőkítve. Gesztenyebarna szemem, vékony, karcsú testalkatom van. Magas vagyok, 175 cm körüli. Tudok nagyszájú és visszahúzódóbb is lenni (ezt csak ha nem nagyon érzem jól magam a társaságban, vagy ha muszáj). Tisztelettudó és jó tanuló vagyok, de utálok tanulni. Hazudni csak akkor szoktam ha védek valakit, de ha a barátom kéri, hogy mondjam el az igazat, akkor elmondom, feltéve ha nem adja tovább (egy kapcsolatban fontos, hogy megbízzunk egymásban és ehhez elengedhetetlen az őszinteség és, hogy ne legyenek titkaink egymás előtt). Nem zavar ha valaki perverz, én is tudok az lenni, ha más is az. Ettől függetlenül tudok komoly is lenni. Vannak nagy céljaim amiket kisebb célokkal szeretnék elérni. Hirtelen ennyi jutott eszembe magamról. 14/L (nemsokára 15)
2016. márc. 29. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
már megint helyes fiú.... ez kb olyan férfiak tetszene egy 2000 köbcentis 150 le 5 ajtós piros kocsi? .......értelmetlen kérdés
2016. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

UjhUJhUJh Én nem vagyok helyes akkor ne is irjak???????????????????????


-Légyszives ne légy integrált, és normálisan fogalmazd meg magad.


Ui:Köszönöm!

2016. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Félreértellél...azért kérdeztem így, mert érdekel, hogy a leírás alapján bejövök-e egy fúnak. De természetesen nem csak a külsőt nézem. Igazad van...rosszul jött le.
2016. márc. 29. 18:48
 4/16 anonim ***** válasza:
leírás alapján tetszenél,de kép nélkól nem lehet biztosan tudni 16/F
2016. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Vannak nagy céljaim amiket kisebb célokkal szeretnék elérni. " pld lefutni a maratont😁 minden egyes meter egy kos cel yeap 😎

Amugy meg miert ne?? Szimpi vagy amit irtal de ne itt keres "helyes" fiút 😃mert keves van es az is most koszon el Hello 😏

16F

2016. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
kép esetleg nem párosulna a lírás mellé? úgy pontosabb véleményt tudunk mondani :)
2016. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem párt keresek 😂 de jó érdekel, hogy egy olyannak tetszenek-e...bocsi ha belemásztam a leletekbe.
2016. márc. 29. 18:59
 8/16 anonim ***** válasza:
na és ha nem vgyok helyes?
2016. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kép? ugyanis, mint ahogy te, a fiúk is a külsőségekre mennek. tehát hiába írod a belső tulajdonságaidat ha mellette lófejed van... tehát ha helyes fiút akarsz, legyél szép... 14 évesen perverz? jesszus hova fajul ez a világ?
2016. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagy az.

Képet max privátba küldök. :)

2016. márc. 29. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!