Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Helyes fiúk! Nektek tetszene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiúk! Nektek tetszene egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Világosbarna középhosszú, eredetileg hullámos hajam van, aminek a vége kicsit ki van szőkítve. Gesztenyebarna szemem, vékony, karcsú testalkatom van. Magas vagyok, 175 cm körüli. Tudok nagyszájú és visszahúzódóbb is lenni (ezt csak ha nem nagyon érzem jól magam a társaságban, vagy ha muszáj). Tisztelettudó és jó tanuló vagyok, de utálok tanulni. Hazudni csak akkor szoktam ha védek valakit, de ha a barátom kéri, hogy mondjam el az igazat, akkor elmondom, feltéve ha nem adja tovább (egy kapcsolatban fontos, hogy megbízzunk egymásban és ehhez elengedhetetlen az őszinteség és, hogy ne legyenek titkaink egymás előtt). Nem zavar ha valaki perverz, én is tudok az lenni, ha más is az. Ettől függetlenül tudok komoly is lenni. Vannak nagy céljaim amiket kisebb célokkal szeretnék elérni. Hirtelen ennyi jutott eszembe magamról. 14/L (nemsokára 15)
2016. márc. 29. 18:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sablon,unalmas,nekem nem jönne be,de este elalvás előtt mégegyszer átfutom,arra jó.
2016. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez alapján szimpi vagy. En is magas vagyok (190), szoval az is stimmel :). Egy kepet azert elfogadnek ;). Szép estét. 17/F
2016. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem külöl?
2016. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Küldj képet privát üzenetbe és majd ott írok véleményt. :)
2016. márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
nekem is kuldhetsz kepet priviben, 18/helyes fiu
2016. márc. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nekem is küldj egy képet privibe:)

15/f

2016. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!