Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 fiu vagyok, a baratnom 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 fiu vagyok, a baratnom 16 eves. A szulei nem engedik meg hogy eggyutt legyunk. Mer hogy fiatal a lany stb. de amugy titokba egyutt vagyunk es szeretjuk egymast. Hogy lehetne megfűzni az apjaeknak hogy engedjek meg?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 20:12
 1/4 anonim válasza:
Nyerd el a szülei bizalmát... pl : ígérd meg nekik hogy a kettőtök párkapcsolata nem fog a tanulás rovására menni..., ha elviszed otthonról a lányt tudasd velük hogy hova mentek és mikor fogtok vissza jönni , de eleinte náluk legyetek így a lányukat szemmel tudják tartani :)
2016. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a szulei meg nm lattak enge..nm ismernek..csak a baratnom mondta othon hogy szerelmes egy fiuba meg minden..csak az apjaek mondtak hogy meg nem lehet,fiatal meg,tanujjon stb..de nagyon szeretjuk egymast..szerinted mitcsinajjak?
2016. márc. 29. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit, majd később ráérsz ezen kattogni, addig élvezzétek egymást.

Majd Utólag közöltök mindent.

2016. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hat az elso az lenne h a lany bemutat a szuleinek. Ha megmondja otthon apueknak, hogy nezzetek, van ez a srac akibe szerelmes vagyok, es nem erdekel hogy ellenzitek, szeretnem ha megismernetek biztos hogy belemennek majd. Aztan ha latjak rajtad, hogy normalis meg szimpatikus vagy, es nem csak jatszadozol a lannyal akkor meg mar semmit sem fognak ellenezni! 😉
2016. márc. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!