Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha 26 éves pasi,16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 26 éves pasi,16,17 éves csajjal jár az gáz? Lehet boldog jövőjük?

Figyelt kérdés
A lány érzelmileg összevan törve... miatt. És jelenleg csak vele 26 éves sráccal érzi jól magát. Különlegesnek érzi. Kórházban is volt, öngyilkosságot is megkísérelt. Stb.

2016. márc. 29. 03:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Megvan kettejük között az összhang? Szeretik egymást?

Akkor sok boldogságot nekik. :)

Miért ne lehetne boldog jövőjük? Sőt, amikor már a boldog jövő megvalósításánál tartanak, akkor alig fog feltűnni az a pár év. 20-30 éve pedig még tök általános volt a 8-10 év különbség.

Ami viszont aggasztó, az a labilis érzelmi állapot, meg az, hogy lehet, a srácra csak mintegy pótlékként tekint. (Ha jól értem, másik srác miatt van összetörve.)

2016. márc. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Költőnő? ***** válasza:
53%

Hát én meg nagyon nem hinném. Előbbi gyerek még. Utóbbi elvileg felnőtt férfi. Előbbi viszi előre az életét, remélhetőleg dolgozik. Utóbbinak az a legnagyobb problémája max h hanyas lesz a matek temazáró vagy h ne kapjon egyest.

Ebben a korban sok.

2016. márc. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Költőnő. Sokszor értek veled egyet! De ebben most nem.

Hidd el, nem csak a matek érdekli öket! Én sokkal, de sokkal idősebb vagyok, mégis sokukkal el tudok értelmesen beszélni.

Ne nézzük már le a fiatalokat!

26/17

Nem hiszek abban, hogy az élet, az emberi lélek matematikába szoritható. Sokkal szinesebb annál mint hogy vagy fekete vagy fehér alapon döntsünk.

Kettejük kapcsolata és általában mindenkié személyiség függő.

Viszont!

Felhivnám a kérdező figyelmét és ezt aggályosnak találom!

Sérült vagy! Csalodás, öngyilkossági kisérlet, korház.

Nem tudom rólad szól e.

De a lány össze van zavarva. Félre érthet gesztusokat, érzelmeket. Barati közeledést túl értékelhet. Túl értékelheti saját érzelmeit, ami ismét csalódáshoz vezet!

2016. márc. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 omba ***** válasza:

Most jó, ha együtt vannak, ha a kislány ennyire súlyos állapotban őt érzi segítségnek.

A 10 év korkülönbséggel se volna baj... 16-17 éves lány esetében a boldog jövő olyan távoli dolog még, hogy ennek kicsi esélyét látom.

Bár, egy (1) ilyen esetet láttam már.

2016. márc. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem szerelmi baja van a lánynak.

Úgy látszik, hogy meglehet próbálni.

2016. márc. 29. 11:57
 6/14 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Meglehet, persze!

Nem tudom melyik fele vagy a párosnak.

Alapvetően semmi akadálya!

De most, sokat árthat is!

2016. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet jövőtök, de most én sem lépném túl a barátság határait!
2016. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Költőnő? ***** válasza:

Én nem állítottam h minden tizenéves agyatlan:) ha vki értelmes, akkor én bmilyen életkorban szeretek és tudok velük beszélgetni. De lássuk be; sztem nagyon más életszakaszban vannak ők most. Nem azt mondtam h kizárt mert nincs nálam a bölcsek kövére, de ebben az életkorban sztem akkor is sok. És nem a számok miatt elsődlegesen. De hát ne legyen igazam.

A másik meg, ami miatt aggályos számomra az az, hogy bőven tini a kislány ÉS még labilis is lelileg. A kamaszkor enélkül sem egyszerű, nem ha még bele is éli magát pluszban h neki most milyen komoly kapcsolata van; aztán paff.

2016. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 omba ***** válasza:

Költőnő!, te nem értékelted ezt: "Kórházban is volt, öngyilkosságot is megkísérelt. Stb."


Szóval a kislány ne alaphelyzetben van, és jön a csalfa csábító... valamiért nagy bajban van, és most a srác jelent neki kapaszkodót... ezért írtam, hogy a jövőtől függetlenül, most biztosan jó ez. Az öngyilkosságnál minden jobb, még egy késsőbbi nagy csalódás is.

2016. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
Jójó:)legyen nektek igazatok:)
2016. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!