Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pegi7 kérdése:

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (lány) akivel eleinte a volt barátja miatt kezdtem elbeszélgetni hogy segítsek neki mint egy barát aztán 3 hónapra rá beleszeretem.Az előző kapcsolata már a végét huzzta mi közben rendszeresen minden este telefonáltunk és az ő hangjára aludtam el s keltem fel :) majd átjárkált hozzám filmezni...Aztán meg történt amire vártam szakitotak,majd rá egy hétre elhivtam moziba meg volt az első csok :3 egy hetet kavartunk (sokaknak nem tetszet/tetszik) és meglett beszélve hogy kell neki egy kis idő még de utána megprobáljuk (én már halálosan szerelmes voltam akkor, csak rá tudtam gondolni) majd egy hét kavarás után össze jöttünk most leszünk egy honapja együtt és tudom hogy nem szerelmes belém és félek attol hogy elvesztem azt ami a világon a legfontosabb nekem...Mit kéne tennem? (a kapcsdolatunk jo,bár néha mint ha nem akkarna velem lenni vagy beszélni velem,De amugy nagyon jol elvagyunk és "mondta" hogy boldog velem de én néha nem igy érzem)

2016. márc. 30. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:

furcsa neki meg kell szoknia hogy nem baratkent tekintetek egymasra...

hany eves vagy?

lehet lassan meg kene erosiiteni a kapcsolatotokat...egy ujabb szintre lepni ha erted...

es te pedig legy onmagad vagy beled szeret vagy nem ezzel nem tudsz mit csinalni...

de ha meg lesz az a dolog (SZEX) es te vagy neki az elso akkor kotodni fog hozzad biztosan ...

sok sikert!!

es ird meg hogy mi lett...kivancsiva tettel :D

2016. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!