Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mut tegyek kezdek beleszeretni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mut tegyek kezdek beleszeretni a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
Iskolaváltás utan kerultem vele egyosztalyba es nagyon jofej szokot fura dolgokat csinalni de alapvetoen heteronak mondja magat. Nem akarom elmondani neki szemtol szemben az erzeseimet nem szeretnem elvesziteni. Mivel tudnám rávezetni a témára?
2016. márc. 31. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Ne hagyd abba a beleszeretést

2. Szerintem telefonon nem jó ötlet szerelmet vallani én is egy ilyen helyzetben vagyok csak én szemtől szembe elmondem neki csak nem tom hol? es mikor? Szerintem vegyél bátorságot (500 Ft-ert nekem van eladó 😂) es mond a szemébe! Nekem is ezt javasolták lásd az oldalon lévő előző kérdést. (az enyém) Bocsi ha néhány helyen lemaradt a ekezet pl itt 😞

2016. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző elötti bocs!
2016. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sőt az elötti 😊😊😊
2016. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Basszus, ugyanez a helyzet velem is, ha gondolod írj.
2016. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a szetől szembét nem úgy értettem hogy telefonon hanem finomabban rávezetni a témára és aztán elmondani
2016. ápr. 1. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!