Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátba beleszeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátba beleszeretni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly ilyenkor kb. megismertem egy nagyon aranyos,kedves lányt. Egyik haverom tetszett neki és ezért kért meg h segítsek. Aztán már nem tetszett neki a srác de mi közben nagyon jó barátok lettünk. Nyáron nagyon sok időt töltöttünk együtt. Most amióta újra suli van nagyon ritkán találkozunk, de msn-en ha fent van mindig írunk egymásnak. Úgy érzem h többet szeretnék tőle mint barátság, de most van barátja. Mindent elmond, így tudom hogy a mostani barátjával nincs minden rendben. Szerintetek megpróbáljam, vagy ne rontsam el ezt a barátságot? Belemenne egy kapcsolatba a legjobb barátjával?

Köszi.

15/F


2009. nov. 26. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát ennyi idősen nekem is volt egy legjobb barátom, aki fiú volt :) utána elválasztott minket egymástól a gimnázium,de azért tartottuk a kapcsolatot...neki is voltak barátnői,nekem is , majd érettségi után hazajöttem és újra együtt töltöttük minden időnket... hogy,hogy nem, de azóta valahogy a vőlegényem lett ;)


20/L

2009. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen probáld meg ,mert ha nem teszed midnig hibáztatni fogod magad, hogy mi lehetett volna.... én is voltam ilyen helyzetben szép volt jó volt ..szakítás után már nincs legjobb barátság :/ ..
2009. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szép történet az előző :)

Semmiképp ne rontsd el! A lánynak szerintem magától kell ráébrednie, hogy valójában te kellesz neki, ha egyáltalán így van. Amugy meg, persze hogy belemenne. A jó barátos kapcsolatokból születnek általában a legjobb, leghosszabb (akár örökké tartó) párkapcsolatok is, ezt tapasztalatból is mondom:) Szóval a lényeg hogy ne robbanj be közéjük, mert lehet elrontanál mindent. De azért tudasd a lánnyal burkoltan hogy te mindig itt vagy neki és rád bármikor számíthat, és próbálj vele még többet együtt lenni, ha tudsz.

2009. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mármint az első hozzászólásra gondoltam...
2009. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!