Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha kezdek beleszeretni egyik legjobb barátnőm volt pasijába?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 09:34
 1/10 Biasa ***** válasza:
Ha már a volt pasija a barátnődnek, akkor semmi gond. Mindenesetre beszélj majd a barátnődnek róla.
2011. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha jól ismered akkor próbálkozz be ha nem akkor pedig ismerd meg. Bár én nem tudnék összejönni egy olyan sráccal aki elöttem a barátnőmet dugta....


22L

2011. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem feküdtek le egymással...

kb. 2 hhónapot voltak együtt... nem rég szakítottak, és elég sokat beszélünk azóta...

2011. júl. 7. 09:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor meg? Mértt kérdés? Szabad a pálya és az elég rövid idő akkor ha meg nem dugtak pláne király.

Hát hajráá.

2011. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de ráadásul unokatesók vagyunk a lánnyal és akkor biztos én lennék a családba a rossz:(
2011. júl. 7. 10:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kizáró ok az sem, ha a barátnőddel szeretkezett. És akkor mi van?? ez nem vérfertőzés meg ilyenek.


A legtöbb pasi lefekszik olyan lányokkal, akiknek utána, avgy előtte abarátnőjükkel is volt, lesz kapcsolata(intim).


Ilyen az élet.


Inkábba korrektség a fontosabb ok. Hogy ha valamit akarsz, de felmerült benned a kérdés, hogy mit csinálj, akkor azt jelenti, hogy úgy érzed zavarhatja a barátnőd a dolog.

Így egy dolgot tehetsz. elmondod a barátnődnek, és várod, hogy megértse.


ha nem akarja megérteni. Az a kérédés miért teszi. Nincs túl rajta, vagy más miatt. Azután pedig te döntöd el mi a fontosabb.


Egy barátnő, ha már nem akar valamit a volt pasijától, simán meg kellene, hogy értsen. főleg egy ilyen korrekt gesztus után!


Szerintem :-)

2011. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tudom mit szólna... attól félek hogy mondjuk még nincs túl rajta és elmondom neki és utána inkább a barátságot választom de innentől megromlik a barátságunk....
2011. júl. 7. 10:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha az én barinőm vetne szemet az egyik exemre biztos elkaparnám.Nekem se kellenének az ő exei.
2011. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de az érzéseiddel nem igazán tudsz mit csinálni...:/
2011. júl. 9. 23:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát..alapból nem tudunk úgy tekinteni a másik pasijára,exére,hogy a jövőben bármit is akarnánk tőlük.Hál isten,mert ez mind kettőnket zavarna.
2011. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!