Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba!?

Figyelt kérdés
Egy játékban találkoztam vele. Képen már láttam.

2016. márc. 31. 11:45
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
79%
Oszt?
2016. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem vagy az, csak elkapott a hév...:D
2016. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
GTA-ban? :)) Nőj fel.
2016. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
o.O???
2016. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
1. Ne itt matekozz! 2.Én nem vagyok olyan mint a többi. 3.Nem játszom GTA-n és köszi, hogy aggódsz értem de nem kell nem orvos vagy!, felnőtt vagyok, ne magadból indulj ki legközelebb oké? 4. Jól behúztak neked!? egyik szemed nagyobb, neked most biztos kék az ég!
2016. ápr. 1. 17:04
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

Aha,biztos felnőtt vagy ilyen gyerekes viselkedéssel...ha meg tényleg felnőtt vagy,akkor tényleg csak azt tudom ajánlani,hogy lehet egy kicsit fel kéne nőnöd,nem gondolod?(És nem,ezek után nem kérek kioktató szöveget,hogy hagyjalak békén,és te pedig igenis felnőtt vagy,mert te tetted fel a kérdést,én pedig válaszolok rá,de a kritikát is el kell tudnod fogadni!)

Amúgy a kérdésedre válaszolva egy képtől nem leszel szerelmes..majd ha hetekig-hónapokig találkozgatsz vele,ás megismered a személyiségét,őt,és azt érzed,hogy ő az,akire neked szükséged van és akit szeretsz...na akkor már LEHET,hogy szerelmes vagy,de még akkor sem biztos...a szerelem nem ilyen egyszerű,ez ennél sokkal összetettebb.Ebből is látszik,hogy nem tudod mi az,mert nem érezted még.

2016. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem bír érdekelni, hogy mit gondolsz rólam! Igen, lehet ennyiből is szerelem. Honnan veszed, hogy még nem voltam szerelmes? Persze már tudom, sehonnan, csak ide reccsintettél pár sort, hogy kioktass! csak szólok, hogy ennyiből még ne vonj le következtetéseket, és nem elítélni másokat!
2016. ápr. 1. 23:16
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Mi ítélünk el téged?

Te teszel fel egy barom 'kérdést' oltogatod a válaszolókat, kapsz egy hasznos választ leoltod őt is és mi vagyunk a szar emberek.

Ha felnőtt vagy miért a tini párkapcsolatok témába írtad a kérdésedet, hm?

Másik: Mi honnan tudjuk, hogy szerelmes vagy-e? Ha felnőtt lennél nem írnál ki barom kérdéseket, főleg nem ebbe a kategba.

Csak te tudhatod mit érzel, de a 'szerelem' amit most érzel az is max vizuális ha még életedben nem beszélgettél vele személyesen.

Lehet oltogatni engem is, úgyis csak ahhoz értesz.

2016. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem kioktattalak.Csupán tanácsot adtam,és mivel én már voltam olyan helyzetben,hogy úgy éreztem,hogy "igen,lehet,hogy most szerelmes vagyok",ezért tudom,hogy ez nem szerelem,ha egy képről látsz valakit.Még én magam,aki anno az hitte szerelmes vagyok,még most sem tudom,hogy mi az teljesen...mert ez nem ilyen egyszerű...akkor te honnan tudnád?Sehonnan.

Máskor akkor ne tegyél fel kérdéseket,ha nem tudod elviselni a választ.Te kérdeztél,mi tanácsot adunk...ha neked nem tetszik a véleményünk,és az igazság,akkor legközelebb ne tegyél fel kérdést.

2016. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!