Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei, ha tetszeni neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei, ha tetszeni neki?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú aki mèg nem ismer...de èn már mondhatom,hogy "szeretem" de ez mèg nem teljes ,mert mèg nem beszèltem vele de majdnem minden tudok róla...van sok közös ismerősünk ,közte van a báttyám,uncsitesómèk.... ès a jövőhètre próbálok olyan "vèletlen talit " össze hozni....De nagyon izgulok ,mert nem tudom,ha ott vagyok ,állok... ès nem tudom mitcsináljak....Ha tetszem neki akkor nèz? De ,ha nem nèz ,akkor nem is tetszem neki? Vagy,ha nem jön oda beszèlgetni?

15/L



2016. ápr. 1. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem! Megfogalmaznád magyagyar összefüggő mondatokkal???
2016. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!