Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruzs33 kérdése:

Szerintetek jó ötlet lenne egy 12 évessel párkapcsolatot kezdeményeznem? (a többi lent)

Figyelt kérdés

15 vagyok,2 hónap és 4 nap múlva 16 leszek. Lány vagyok.Majdnem 1 hónapja véget ért egy több,mint 1 éves kapcsolatom. Rá 2 napra összejöttem valakivel,mert felejteni akartam. De vele csak 2 hétig sikerült lennem.Mivel az anyja eltiltott tőle azzal az indokkal,hogy nem illek vele össze,nem vagyok hozzávaló.

Tegnap ez a 12 éves 6.-os korú fiú azt mondta,hogy neki bejövök,szívesen járna velem. Nekem sem közömbös. Bár nem azért lennék vele,mert pedofilkodni szeretnék.Egyszerűen majdnem 7 év tapasztalatom van a fiúkkal,ami azt jelenti,hogy voltam velem egykorúval,voltam tőlem idősebbel (jól megtaláltuk a közös hangot),és most megpróbálnám tőlem fiatalabbal.

Mit gondoltok?



idősebbel



2016. ápr. 2. 09:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semmiféleképpen sem. Egy 12 éves nagyon éretlen még egy lassan 16 éveshez, de te sem vagy ép, ha komolyan gondoltad ezt a kérdést. :D Mellesleg nem lenne ciki? Te már valószínűleg 10.-es vagy, de hazavinnél egy olyan fiút bemutatni a szüleidnek, akinek még csak most kezd szőrösödni a töke?:D
2016. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Sajnos még csak 8 -os ,évvesztes vagyok.
2016. ápr. 2. 10:00
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
7év tapsztalat??? Aztak*rv@.... Hallod, te kis bimbódzómellű, én 21 éves vagyok, de 2éve vagyok együtt a párommal, aki nekem az első volt. Jézusom.. Akkor te már 8 éves korodtól kuratod magad?
2016. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez egy kicsit meredek, de a döntés csak rajtad áll, és ha jól kijöttök,akkor miért ne? :)
2016. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
7 év tapasztalat?! 6 évesen kezdtél pasizni? Ez elég érdekes...Szerintem amúgy nem jó ötlet, tuti nem tartana sokáig.De te döntesz.
2016. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
*8
2016. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Nekem ne magyarázd be hogy majdnem 16évesen 8.os vagy. Hiába vagy év vesztes ez nem stimmel. 8éves is elmúltál amikor iskolába mentél??


A másik meg hogy egy 12évessel akarsz járni? Még egy 20-16 is necces, de egy 16-12 egyenesen vicc.


Amúgy normális embereknél azzal szokás járni akibe szerelmesek vagyunk. Te szerelmes vagy a 12évesbe? Vagy csak egy 12éve kukit akarsz fogdosni, meg akarsz valakit hogy ne legyél egyedül??

2016. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem a lekezelő véleményekre lennék kívàncsi,csak arra,hogy szerintetek jó ötlet -e,de úgy látom,hogy itt sokaknak csak a rossz indulat megy,minden esetre köszönöm.
2016. ápr. 2. 11:20
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 16 éves lány egy 12 éves fiúval? Amellett, hogy ez nagyon gáz, mindenki rajtad fog röhögni. Mit akarsz egy kisfiútól?

A másik, hogy hogy lehet 7 év tapasztalatod? És hiába vagy évvesztes, akkor sem lehetsz nyolcadikos.. Elég érdekes lány vagy..

Jézusom, mindenesetre remélem, hogy ez egy kamu kérdés.

2016. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Egy honappal vagyok nalad idosebb,szinten evveszteskent 9.osztalyba jarok. Tehat kamu a kerdes.
2016. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!