Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lenne rossz ötlet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne rossz ötlet a szerelmi vallomásnál lesmárolni a kiszemeltemet?

Figyelt kérdés
régóta ismerjük egymást minden nap beszélünk kb...nagyon megszerettem és már jeleztem neki is hogy beszélni szeretnék vele kettesben...már el is terveztem mindent de lehet rossz döntés lenne..szerintetek?

2016. márc. 12. 23:29
 1/3 NeymarjrLau ***** válasza:
Te tudod mennyire vagytok olyan viszonyban, hogy tudj vele komolyan beszélni, de ha érzékeltél már tőle hasonló visszajelzéseket, akkor egy csók a vallomás mellé mindenkèppen belefér, sőt kell is.;)
2016. márc. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha kicsit is érdekled a fiút, akkor szerintem csak pozitív lehet.

Csak vigyázz, ne tűnj túl "rámenősnek", legyen először csak egy gyengéd szájrapuszi, aztán hagyd, hogy ő is irányítson.

2016. márc. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ilyen velem is volt.Csak egy fiu akarta bevallani nekem.Mivel jo a felfogasom ezert lejott es celozgatott ra hogy majd smarolni is fogunk.De en ennek nem nagyon orultem mert tudtam hogy tobbet erez mert mi is mindennap beszeltunk de en nem nagykn ereztem ugyy.Ezert volt hogy kerultem foglalkozasokat hagytam ki hogy ne talalkozzunk meg eljatszottam hogy beteg vagyok hogy ne kelljen talalkznunk es 1hetig otthon voltam "betegkent".Szerintem ne kezdemenyezz valdd be neki es ne akarj ramaszni.Nen tudod hogy o hogyan is erez.Miutan elmondtad nekk kerdezd meg hogy o hogy erez es ha o is ugy ahogy te akkor onnantol mar a te dolgod.Sok sikert!:)
2016. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!