Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogyan folytass...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyan folytassam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány nagyon régóta ismerem kb gyerekkorunk óta de körülbelül 1 éve lettünk nagyon jó baráti viszonyba de én nagyon megkedveltem eközbe és már szerintem benne látom "az igazit" elis mondtam neki hogy tetszik de nem adott semmi jelet de azóta mintha más szemmel nézne rám, ilyen esetben hogyan tudnám meghóditani ?Nem vagyok valami nagy csajozós, 1 barátnőm volt és aztis nagyon sokáig "fűztem"! Én most töltöm a 18 at és 16 éves! Nagyra értékelnék pár segitőkész tanácsot/tapasztalatot!:)

2016. ápr. 2. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Elmondtad neki mi van,nem nagyon "ugrott rá ",innentől nincs miről beszélni.

Hívd el randira, majd kiderül.

2016. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha a randira nemet mond onnan már bukta gondolom :D szerintetek milyen egy jó randi ? egy kellemes séta valami üditővel és pár szál cigivel(igen cigizünk) vagy hivjam el hozzám filmezni? itt a környéken nemigazán tehetjük meg hogy elmenjünk kajálni meg ilyenek:s
2016. ápr. 3. 00:55
 3/4 anonim válasza:
2. :D vagy kombináld össze az összeset :D
2016. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp hívd el egy randira ( ha nem teszed meg, benned lesz mindig a kérdés, hogy mi lett volna ha...), ha nem-et mond tudod a választ, ha pedig igen-t akkor nyerőben vagy.

A randi lehet egy kellemes séta kettesben, egy virág aranyos gesztus és a lányok örülnek a nem várt kis meglepetésekre.

2016. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!