Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy fojtassam a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fojtassam a kapcsolatom miutan megvan nak az elso lepeseket?! (16eves fiu vagyok)

Figyelt kérdés
Nem komenterokat akarok! szertnem hogy az en hejzetembe tegyetek magatokat! Regota ismerek egy csajt es most "raeroszakoltam" hogy velem jarjon aszt mondtam hogy probaljuk meg. O belement, hogy tudnam elcsabitani? mi a kovetkezo lepes? (reszletesen)

2015. márc. 22. 18:02
 1/9 aladar12 ***** válasza:
88%
megtanulsz helyesen írni. az lehet imponálna neki.
2015. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Rendben leírom neked mit kell tenned.

Először is, el kell menned a könyvtárba és kikölcsönözni a Magyar Helyesírás Szabályi c. könyv legújabb, javított kiadását. Miután végigolvastad, menj el a könyvesboltba és vegyél egy kedves aranyos könyvet "Tanulj írni Foxival - 4-6 éveseknek" címmel. Ha bevállalós vagy megveheted az idősebb korosztálynak szólót is, de nem ajánlatos.

Ezután szépen haladj végig a korosztályokon, a tiédig és reménykedj, hogy amíg eléred a 16-ot, te már nem 26 leszel, frissen, érettségi előtt.

2015. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Beken hagytok a helyes irassal? Nem eszt kertem miert kell ijen mocsoknak lenni mindenkinek, nem tuttok csak siman valaszolni?! Anyira elvezitek iigy cseszni az embereket?
2015. márc. 22. 18:12
 4/9 Shai-Hulud ***** válasza:
"Fojtatás"-ról pedig szó sem lehet, mert az bűncselekmény!
2015. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Normalis valsz kaphatok?!
2015. márc. 22. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan bődületes helyesìrási hibáid vannak, hogy az elképesztő. A nyelv helyes művelèse mindenkinek kötelessège ès lehet belőle következtetni az alapvető műveltségre is. Olvass sokat, az a lányoknak is tetszik.
2015. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat en se kuldok tobb kerdest a gyakorikerdeseknel!
2015. márc. 22. 18:51
 8/9 Shai-Hulud ***** válasza:
Erre mit mondjak, őszintén örülünk. Viszavárunk, ha megtanulsz legalább közelítőleg helyesen írni.
2015. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én nem akarok belekötni a helyesírásba, viszont "ráerőszakolsz" valakire egy kapcsolatot? Az nem létezhet.. Bocsánat, normális embereknél nem létezhet.

Ki az a hülye csaj aki belemegy egy ilyenbe? Nem fogod tudni elcsábítani, ha nem ismered. Normális kapcsolatok úgy alakulnak ki, hogy a két fél szereti egymást. Innentől fogva a revolver megoldást ad, csak gondosan szorítsd a fejedhez, nehogy kárba vesszen a töltény. :)

2015. márc. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!