Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek fojtassam ezt a...

Szerintetek fojtassam ezt a könyvet megéri befejezni?

Figyelt kérdés
Arról szól , hogy egy angyal lány lemegy a földre egy fiúra vigyázni és beleszeret a fiúba majd vissza kell mennie a mennybe.Még a nagy része nincs megírva .De megvan az alaptörténet a fejembe.Nektek mi a véleményetek?Folytassam?

2016. jan. 5. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen helyesírási hibákkal mint "fojtassam" írsz, akkor inkább ne írj semmit.
2016. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a j/ly cseréje nem b***a a csőröm annyira, mint az írásjelek utáni szóközhiány. Az kikerget a világból. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy az emberek honnan szedték magukra ezt a degenerációt, mert nemtől és kortól függetlenül mindenhol megtalálható.


Egyébként te tudod, hogy mi a célod az írással. Szeretsz írni, és szórakoztat? Akkor folytasd csak. Híres akarsz lenni, és pénzt keresni vele? Akkor bele se kezdj.

2016. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem jó az alaptörténet, ha kedved van hozzá, fejezd be. A könyvírás egy remek dolog! 😊
2016. jan. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A helyesírásodat alapul véve az anyanyelved nem magyar. Gondolom, a könyvet az anyanyelveden írod; ebben az esetben akár jó is lehet. Sok sikert! :)
2016. jan. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dóri cicaa válasza:
16%
Mikor tanuljátok már meg, hogy egy vécékagylónyira való papír tele az ostoba tini sztorijaitokkal NEM KÖNYV.
2016. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

könyv = kiadott példány, amit forgathasz a kezedben, ez lehet szakácskönyv, mesekönyv, stb.

a tiéd szimplán regény vagy történet lehetne.

amúgy én már rég túlléptem az ilyen "hibákon", mindenki annak hívja amit ír, aminek akarja...


első lépésként sokat gyakorold az írást, mert a helyesírásod nem a legjobb, vagy ha csak figyelmetlenségből írtad el a dolgokat, akkor meg mindenképp gyakorolj, hogy feljleszt a figyelmedet.

amíg nem akarod kiadni a történedet, addig szerintem ku.rva mindegy, hogy itt a gyk-s nép mit gondol róla. írj magadnak, ha szórakoztad, de a kérdést értelmetlen volt feltenni. (egyszerűen sosem értettem, hogy ha valaki ír, miért kérdi mástól, hogy folytassa-e azt...)

2016. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak helyesíráson kell még javítani:


"Arról szól , hogy egy angyal lány lemegy a földre egy fiúra vigyázni és beleszeret a fiúba majd vissza kell mennie a mennybe.Még a nagy része nincs megírva"


Olvasóként egy ilyen stílussal megírt könyvet azonnal le is tennék.


Így sokkal jobban hangzik:


Egy angyal lányról szól, aki lejön a Földre, hogy egy fiúra vigyázzon és beleszeret, de vissza kell térnie a Mennybe.


Egyetértek az előttem szólókkal: gyakorlásnak folytasd nyugodtan, sőt! tulajdonképpen a gyakorlat teszi a mestert. De ha te is úgy vagy vele, mint a legtöbb tini, aki hirtelen fellángolásból azonnal írni akar - mert milliomos és híres akar lenni - akkor ne reménykedj túlságosan.

2016. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon hasonlót írok, felcserélt szerepekkel (halandó lány-mágus fiú), viszont:

- központozok

- a helyesírási szabályokat ismerem és betartom


Az alapötlet nem lenne rossz - azt leszmámítva, hogy klisés, tipikus tiniregény -, ám a fogalmazásod eléggé sok kivetnivalót hagy maga után.


Gyakorolj sokat, írj, fejlődj, tapasztalj, aztán visszatérhetsz rá. Hidd el, kiforrottabban magad is nevetni fogsz a sok marhaságon, amit - pláne, ahogyan! - most leírsz, de ez nem baj.


Én lassan 12 éve írok kisebb-nagyobb megszakításokkal, de az első történeteimet - amire anno a mellemet vertem, milyen jók - olvasva csak a fejemet fogom. :)

2016. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!:-)

Mielött valaki tovább fikázna azèrt van ennyi helyesírási hibám , mert nem magyar vagyok hanem francia!Aki viszont bunkon vàlaszolt annak üzenem , hogy ne is írjon ilyenkor kommentett mert csak ön magával vannak problèmái ès ezt másokon èlik ki.Szóval a bunkóknak üzenem keressenek pszihologust!A kedves és biztato kommentekert megegyszer koszonet!

2016. jan. 7. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Az írásban nincs pardon. Ha írsz, akkor tudd a nyelvtant, nincs kitérő.
2016. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!