Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Asszem belezúgtam a bátyám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszem belezúgtam a bátyám legjobb haverjába. Most mi van?

Figyelt kérdés

Már 4 éve ismerem és régóta tetszik már. Kb 1 éve at van, hogy mikor meglátom remeg a lábam. De a bátyám olyan "az én kishugicámra rá se nézzetek" típus (magyarul félt és mindentől meg akar védeni)... A sráccal jól kijövünk,mármint szoktunk beszélgetni és nem csak úgy ismerem,mint a bátyám haverját,hanemszinte már az én haverom is. Én azt amit iránta érzek,úgy próbáltam "elrejteni" h állandóan oltogattam meg szivattam, beszólogattam neki stb. De szerintem tudja h szeretem,mert egyik nap face-n megkérdezte h bele vagyok e zúgva. A válaszom az volt h : "-te hülye vagy? A bátyám legjobb barátja vagy mégis miért lennél szerelmes beléd?"


Kb ez előtt egy fél évvel én,a bátyám,a barátnője(bátyámé) meg a srác sétáltunk de én mérges voltam a bátyámra,és ezért 10 méterrel előttük gyalogoltam. Egyszercsak a srác kiabált meg futott utánam h várjam meg. Megáltam (a lábam megint ugy remegett hogy alig birtam alni) és megvártam. Mikor odaért csak annyit mondott h menjek vele mert mutatni akar vmit. Utána mentem és a mellettünk lévő elhagyagott udvarba mentünk volna,de út közben,fogalmam sincs miért megondoltam magam,vissza mentem a többiekhez,őt meg ott hagytam. Ő másik úton jött vissza hozzánk. Szerintetek mit akart? A barátnőim szerint meg akart csókolni(???)deez sztem hülyeség, mert én 13 vagyok, ő meg 16...



2016. ápr. 3. 23:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez az egész szerintetek így nagyon bunkó volt? És baj ha nem mondtam meg neki h szeretem mikor megkérdezte?
2016. ápr. 3. 23:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél vele ennyire visszautaasitó mond meg neki hogy mi a helyzet mert biztos akar tőled valamit csak te elhuzódol tőle kicsit legyél engedékenyebb vele,a másik meg hogy ott hagytad azt azért nem kellet volna szerintem biztos akart valamit és készült a dologra cak lehet várt,a bátyád amit mond küld el a pics...ba a te életed semmi beleszólása ha szerelmes vagy
2016. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát a bátyám úgy tudja h én nem akarok barátot meg nem vagyok olyan elérzékenyülő típus (katona leszek, de a srác is imádj a katonás cuccokat,fegyvereket,dóbókést meg pilangókést hord magánál szóval... illik hozzám csak ő ezt még nem tudja XD) és kiskoromban eldöntöttem h soha de soha nem leszek szerelmes és részben azért is voltam vele olyan bunkó,mert azt hittem úgy elmúlik... de sajna nem. Tudom h ez így olyan mintha egy érzéketlen(van ilyen szó :D ) bunko lennék akinek fogalma sincs mi az a szerelem, de végülis lány vagyok szóval... és ott van még az is h 3 és fél évvel idősebb. Ez így gáz..
2016. ápr. 4. 21:09
 4/4 anonim válasza:
Bocsi késő válaszért. Nekem is tetszik a bátyjám haverja csak a bátyjám idősebb a fiúnál és tdom hogy megmondta neki és a haverjainak hogy tabu vagyok. Viszont nekem is tetszik a srác és én is tetszem neki. De én már elfelejtem a kapcsolatot ugyan is miután hallotam hogy tesom megint szóvá teszi nek ihogy hagyjon békán azóta nem beszélünk.
2016. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!