Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Együtt vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok a legjobb barátnőm hugával. Már fél éve járunk, eléggé belezúgtam. De most szakítani akar mert fél hogy lebukunk. Mivel lehetne meggyőzni hogy maradjunk együtt?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, ő 17

2016. febr. 11. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem lehetne előbújnotok?

Vagy ítélkező a család?


Próbáljátok megbeszélni, ez egy jól működő kapcsolatban nem lehet indok a szakításra.

2016. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az apja lelkész ezért parázik a legjobban.
2016. febr. 11. 11:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéljétek meg!!!
2016. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont mikor írtam jött ez az infó:) Hát innentől az a kérdés, hogy téged milyennek ismernek és milyen a híred? Vagy alapból nem akarja, hogy legyen barátja?
2016. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
En eddig fiukhoz vonzodtam de nem tudom hogy egymasba szerettunk. O se volt mindig leszbi. Elegge szenved most emiatt de en is. Egyszer majdnem lebuktunk es azota van ez hogy fel folytatni pedig mondja hogy szeret.
2016. febr. 11. 11:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha szeretitek egymást akkor maradjatok együtt. Legyetek óvatosak és nem buktok le.
2016. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Anya tudja higy egyutt vagyunj es mar is is beszelt vele hogy nalunk nyugidtan lehetunk. Parszor at is jott de miota majdnem lebuktunk naluk nagyon fel
2016. febr. 11. 12:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek ovatosak,csak ezęrt szakitani hülyeség volna.
2016. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg.
2016. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak ezért szakítani hülyeség. Ezt értesd meg barátnőddel. Ha mondja hogy szeret és úgy is van (feltételezem) akkor ezzel ő is egyet fog érteni, csak a kétségeit kell eloszlatni.

Kezdjük azzal, hogy ha 17 éves akkor gondolom jövőre végzős. Ha utána továbbtanul akkor elkerülhet a városból is (esetleg) és az megint alakíthatja a dolgot előnyötökre, de akár károtokra is.

Addig amíg a szitun nem lehet változtatni addig meg azt javaslom, ha anyukád partner az egészben (úgy értve, hogy nálatok lehettek békében és tartja a száját) akkor legyen így. Csak ne állandóan nálatok lógjatok. Abban meg semmi furcsa nincs, ha két barát/barátnő sok időt van együtt. Max publikusan vegyetek vissza dolgokból. Bár lányoknál nem feltétlenül ad okot gyanakvásra ha kézen fogva sétálnak az utcán meg puszit adnak egymásnak. Csók, szájpuszi nagyon bújós ölelkezés, ezekből persze visszább kell venni. De ennyi. Ha ő is és te is tartjátok magatokat a szabályokhoz ami biztonságban tartja barátnődet akkor nem lesz gond. Kényelmetlennek kényelmetlen ha rejtőzködni kell, de legalább nem mindenki elől és van segítségetek. Ez már pozitív. Én erről a részről elbeszélgetnék vele, egy kis időre lehet olyat csinálni, hogy az ő szülei nem látnak vele (náluk), ha meg hozzád megy át nem mindig kell otthon megmondani, hogy nálad lesz, ha van aki esetleg falazzon. De csak ezért nem vetnék ennek véget.

2016. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!