Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés
Egy fiú tavaly azt mondta nekem tetszek neki, de én akkor még nem ismertem. Nagyon jó barátok lettünk. Nemsokra rá, csókolózott egy lánnyal, de bevallotta nekem hogy velem jobb lett volna, ezért össze sem jöttek. Utána elmondtam mit érzek iránta, de nem léptünk. Később megkérdezte nem kéne e összejönnünk, de elhesegette a kérdést és kérte ne válaszoljak rá, hülye kérdés volt. Majd megint arra a lányra nyomult akivel csókolózott egyszer. Aztán már egyre kevesebbet beszéltünk, a másik lánnyal meg sszeveszett. Idén más lány tetszett meg neki, de ő nem táplálja ugyanazt az érzést iránta. Viszont közben nekem is hódol. Nekem még mindig tetszik, de nem tudom megmondjam e neki. Nemrég sétálni is elhívott, de a rossz idő miatt nem mentünk, és azóta megint nem nagyon beszélünk. Mit kéne csinálnom? 16/L
2016. ápr. 7. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj rá te...

Beszélj vele és mosd el mit érzel. Nem szégyen ha egy lány lép.


Hajrá😉

2016. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyszer már rákérdezett ki tetszik, de azt mondtam élőben mondanám el, ha nem gond... és utána hívott el sétálni... ezek után nem nagyon lenne a legjobb ötlet leírni neki, de köszi :)
2016. ápr. 7. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

*mond


Nincs mit...

De pl el is hívhatod te is. És akkor is el tudod mondani.😊

2016. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak azt nem értem ,hogy ennyire tényleg lehetséges az, hogy neked ennyire kevés a felfogásod. IMÁD TÉGED...akar téged persze:D ez a csávó csak dugni akar.
2016. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!