Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akibe beleszerette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe beleszerettem de nem tudom, hogy van e esélyem nála?

Figyelt kérdés
Ez az egész egy éve történt... Egy suliba jártunk, és szandekosan nekem jött a folyosón. Akkor vettem őt észre. Aztán minél jobban megismertem, annál jobban megszerettem. Olyan dolgokat csinált, hogy állandóan bamult,mosolygott rám koszontott, hosszú ideig szemezett velem,ideges lett amikor a kozeleben voltam stb. Úgy gondoltam, hogy talán tetszem neki, és lett volna nála esélyem, így ráírtam az unokatesomra, aki egyebkent az egyik legjobb barátja, és elmondtam neki,hogy szeretem. Aztán az unokatesom elmondta a fiúnak, és a fiú rám írt. 3 napig írtunk aztán kezdett bunkó lenni és nem írtam neki vissza. Unokatesom mondta,hogy egész végig kinevetett.Akkor nagyon össze tortem. De ő még ezek után is bamult, meg akarta fogni a kezem stb.. Mivel nagyon beleszerettem a sracba, nem rég írtam neki hogy hosszú üzenetet amiben megegszer leirtam, hogy mennyire szeretem de nem valaszolt... Igaz, ő olyan fiú, hogy csak a szex számít neki, semmi más. Egyebkent 2 év van koztunk.. A segitsegeteket szeretném kérni. Szerintetek tetszettem neki? Vagy ezek nem jelentettek neki semmit? Esetleg a jövőben lenne esélyem nála?
2016. márc. 25. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy utolsó bunkó szemét paraszt.Tudom,hogy nem könnyű,de szerintem hagyd őt a fenébe.
2016. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy műmájer a csávó, aki csak játssza a bunkót meg a kemény gyereket, de valójában a saját árnyékától is megijed (nem tudom, ez neked mennyire jó hír). Ha csak a szex számítana neki, akkor már rég akcióba lépett volna, ezt valszeg csak a külvilág felé hangoztatja ,mer most ez a "menő". Simán lehet, hogy ő is beléd szeretett, csak gyáva, fél az érzéseitől, ezért nem mer közeledni, inkább játssza a macsót. Az biztos, h tetszel neki, talán többet is érez, de még éretlen egy komoly kapcsolathoz.
2016. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!