Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első szerelem, lehetséges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem, lehetséges teljesen továbblépni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18 éves srác vagyok több mint 7 éve beleszerettem a legjobb barátomba, több éven át mellette voltam támogattam stb, kihasznált majd eldobott. Azóta voltak kapcsolataim de mindnek ugyan az lett a vége... Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből azokat az időket mikor barátok voltunk hogy mennyire kedves volt és mennyire tökéletesnek tűnt minden. Azóta is ha facen meglátok egy képet róla görcsbe rándul a gyomrom, vagy éppen ha a barátjával együtt látom, szét tudnék bármit verni. Mindent kipróbáltam hogy elfelejtsem, még odáig is eljutottam, hogy vagdosni kezdtem magam. Semmi nem használt. Teljesen kikészültem már és kb egy járó halott vagyok üres lélekkel. Lehetséges egyáltalán elfelejteni az első szerelmet? Tanácsot szeretnék kérni, és bocsi a fél élettörténetért, nem akartam novellát írni :D

2016. ápr. 8. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Majd felnősz, és "kinövöd" vagy pedig beleszeretsz másba és ő elfelejtetteti veled. Hidd el, így lesz, az önsanyargatás és bántalmazás semmin sem segít. 18/L
2016. ápr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Az a baj hogy úgy érzem ő az igazi és egy darab szakad ki belőlem érted? =) Akármelyik lányra ránézek nem tudom elképzelni hogy tudnám szeretni =) Ismered azt az érzést mikor csak rá gondolsz és szó szerint még az életed is odaadnád azért hogy csak egy percre vele lehess és elmondhasd neki mit gondolsz róla =)
2016. ápr. 8. 00:52
 3/10 anonim ***** válasza:

volt egy lány akit mai napig tudnék szeretni és ugyan ennyire mint te őt, bármit megtettem volna érte hogy vele lehessek, sose kaptam meg sajnos...

elfelejteni sose tudom de a legjobb mód az hogy próbáld teljesen kitörölni az életedből, még ne is lásd, ne beszélgess vele, semmi

tudom nehéz de ha nem is látod úgy el lehet felejteni, nekem bevált pedig tényleg éveken át tetszett és nem hittem volna hogy ki megy a fejemből

próbáld meg te is

2016. ápr. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3# köszönöm =)
2016. ápr. 8. 05:12
 5/10 anonim ***** válasza:
El lehet felejteni az első szerelmet. Én 4 évig voltam szerelmes, aztán összejöttünk, majd 3 és fél év múlva beleszerettem másba és szakítottunk. Egyszerűen nem akartam elhinni, 4 évet vártam életem szerelmére, majdnem 4 évig minden ok, aztán mégis beleszerettem másba... Utáltam magam, de nem tehettem róla.Szerintem Neked is fog jönni valaki,aki el tudja feledtetni ezt a lányt.
2016. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Reméljük =)
2016. ápr. 8. 23:17
 7/10 anonim válasza:

Teljesen továbblépni...nem, DE el lehet fogadni az érzést hogy nem sikerült ;)

ne azon törd magad hogy "mi lett volna ha..." vagy "....ha így csináltam volna..." STB. h hülyeség xD gondolj ugy rá mintha egy 1-es dogát írtál volna az életből és próbáld egy másik "tananyaggal" kijavitani

hülyén hangzik kicsit :DD

2016. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Teljesen továbblépni...nem, DE el lehet fogadni az érzést hogy nem sikerült ;)

ne azon törd magad hogy "mi lett volna ha..." vagy "....ha így csináltam volna..." STB. h hülyeség xD gondolj ugy rá mintha egy 1-es dogát írtál az életből és próbáld egy másik "tananyaggal" kijavitani

hülyén hangzik kicsit :DD

2016. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kicsit fura hasonlat xd de értem a lényeget :D
2016. ápr. 13. 01:40
 10/10 anonim válasza:

Szia

Nekem 1,5 éve ért véget egy 5 éves kapcsolatom hatalmas szerelem volt. Mindent megtettem amit tudtam, hogy visszaszerezzem mind a mai napig, de megtudtam, hogy összejött egy fiúval fb-on képek és közölte, hogy soha ne keressem már pedig még mindig szeretem. Na igyál meg valamit haver.

2016. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!