Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Titeket mikor ért az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mikor ért az első szerelem, és hogyan?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 8. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
13-14 éves körül lehettem. Lakótelepen éltem, és egyik nyári nap lezavart apám, hogy keresem meg az akkor 7 éves húgomat, hogy jöjjön haza ebédelni. Rollerozott lent, és egy szintén lakótelepi srác aki akkor volt 17-18 éves vigyázott rá meg a kishúgára aki a húgommal játszott. Beszélgettünk, és akkor ott beleszerettem..Szerelem volt első látásra, de csak részemről .
2016. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szerelem pont hozzám csapódott. (Szó szerint)

Biciklivel nekem jött a szerelmem és összeismerkedtünk ,megtetszettünk egymásnak stb.. (mint a filmekben)

És azóta is együtt vagyunk.♡♡

2016. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elmentem szurkolni öcsémnek a versenyére és edzők híján engem kértek meg hogy edzoskodjek (mert hozzá értő vagyok) annak a lánynak... ugyan már vége de akkor részemről szerelem volt első látásra
2016. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Általános iskola, második osztályos voltam, és nagyon tetszett az egyik osztálytársam. Mindig együtt társasjátékoztunk, tök romantikus. Persze azt nem tudta, hogy csöpögök érte. :)

Sajnos aztán elköltöztek más városba, és azután nem láttam.

2016. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Camorri ***** válasza:

Az első komoly kapcsolatom 16 évesen. Előtte is voltak barátnőim, de azok csak gyermekiek voltak.

Az első szerelem a fent említett kapcsolat után volt. Nem lett jó vége, de azóta is kedvelem őt.

19/f

2016. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első szerelem 16 évesen. Érdekes, mert egy osztálytársamba szerettem bele, akivel akkor már több mint egy éve ismertük egymást, de még csak nem is beszéltünk különösebben, igaz, már az első találkozáskor feltűnt, hogy szép lány. Aztán egyszer volt egy biciklitúra, 200 km, ahol mi ketten kicsit különváltunk a többiektől, az előttünk lévők lehagytak, a mögöttünk levők meg lemaradtak, és elkezdtünk beszélgetni, végül órákon át, annyira jól kijöttünk. Már aznap este a táborhelyen külön aludtunk egy sarokban a többiektől, alig aludtunk mert végig beszélgettük az éjszakát. Én már akkor beleestem, össze is jöttünk 2 hétre rá. Egy évig tartott. :) 19/F
2016. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én éppen most vagyok eloszor igazan szerelmes! Azt a fiut mar regebben is nezegettem majd vele almodtam. Kb harom honapja elolvadok tole 😍
2016. ápr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A szülinapi buliján voltunk, amikor az egyik osztálytársam lehülyézte a haverját, aki nem volt ott a bulin. A mi osztályunkban elég rossz az osztályközösség, mindenki kibeszél mindenkit (szerencsére én olyan barátokat tudhatok magam mellett, akikben megbízok). Más egész biztosan helyeselt volna, mert a fiú, akit kigúnyoltak, senkinek sem a kedvence, de Ő gondolkodás nélkül megvédte, olyan nyugodtan és magabiztosan, hogy az, aki beszólt rögtön elhallgatott. Akkor éreztem először azt a tipikus megáll-az-idő-és-nem-látok-mást-csakis-őt dolgot, óriási hatással volt rám, amiért más, jobb, mint a többiek. Azóta is szeretem és voltak jelek, amik alapján azt gondolhatnám, hogy ez kölcsönös. De nem biztos, hogy lesz belőle valami, mert mindketten inkább csendesek vagyunk, akik csak a barátaik körében nyílnak meg teljesen. Hamarosan soha többé nem látom, mert bentlakásos gimibe megy :(
2016. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!