Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális hogy ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy ennyire szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem ,de mèg nem mertem neki elmondani de szerintem tudja mert egyszer ittasan mindenkinek elmondtam hogy tetszik nekem.Egyik spanom azt mondta hogy beszèlt vele rólam ès neki azt mondta hogy nem tetszem neki,de ő is biztatott hogy beszèljek a lánnyal erről,meg lehet hogy nem is igaz.Minden álmomban ő van a közèppontban(tènyleg,bármiről is álmodok ő mindig benne van),semmire nem tudok figyelni,mindig mindenben őt keresem folyton nyugtalan vagyok ès tele vagyok feszültsèggel.Amugy nèpszerű,bulizós srác vagyok,mma-zok is,szval nem egy fèlènk visszahúzódó csávó vagyok,mègis valahogy ő teljesen más mint a többi lány.Fèlek a visszautasítástól.Amúgy osztálytársam.16f

2016. ápr. 9. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
neked se jön be, mond ezt
2016. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hat meg kell probalni max azt mondja hogy nem vagy meg se nezi velem is ez volt csak en lany vagyok es volt egy srac a suliba es nekem nagyon bejott es rairtam meg csak meg se nezte az uzimet de legalabb megprobaltam es meg mindig szeretem en is folyton vele almodom es mar nagyon kivagyok hogy mindig mindenhol ott van
2016. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

16 évesen ne mdma-zz szerintem

Amúgy normalis, gondolom az első szerelmed. Nekem is ilyen volt :D ideges voltam meg minden, és tudtam hogy nem jövök be neki, de azért eljött randizni 4x. Utána elmondta h nem vayok az esete. De igazából örülök hogy összetörte a szívem, mert az az időszak sokkal rosszabb volt, mint amikor kimondta :D

Romlottak a jegyeim is miatta. Szóval hajrá neked

2016. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, bocsi eskü mdma-t olvastam :DD vedd semmisnek az elsö sort
2016. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nagyon aranyos vagy :)

Szerintem beszélgess vele facebookon, meg élőben, aztán, ha úgy látod, hogy szívesen beszélget veled, hívd el valahova. Hajrá

2016. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!