Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha szerelmes vagyok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mi van akkor ha szerelmes vagyok egy lányba és nem tudom ő mit érez? 

Kb. fél éve még egy iskolába jártunk és néha szoktam menni az iskolába látogatóba, a kapcsolatunk jó volt (baráti) de amikor elköltőztünk nem igazán beszéltünk most bonyolúlt okokból vissza költöztünk az eredeti házunkba és elmentem az iskolát meglátogatni közben kiderült hogy lessz farsang és a régi osztálytársaim megkérdezték hogy nem maradok -e ott. Úgy döntöttem hogy ott maradok, de addig még volt 3 órám és ez a lány megkérdezte hogy ott maradjon -e velem addig, én természetesen azt mondtam hogy igen. 

Miután vége volt a farsangnak utánna majdnem minden nap legalább 2 hétig mindig beszéltünk facebookon és valamelyiknap sokat írtam neki ő pedig azt mondta hogy ne írjak ilyen sokat én meg megkérdeztem tőle hogy: "szerinted miért írok neked ennyit?" 

Ő pedig ezt válaszolta: "mert tetszek neked és menjek a szökőkúthoz 5-re meg veszel nekem telót hogy tudjunk ingyen beszélni" 

Ezt nem igazán értettem (késöbb kiderült hogy ezt egy másik fiú mondta neki) 

ezért írtam neki hogy "ezt nem értem, de az eleje stimmel" 

Erre ő meglepődött és nem akarta elhinni, de nem tudom igazából mit gondolt és azóta alig komunikáltunk :( 

Legközelebb március közepén megyek látogatni és nem tudom mit mondjak neki főleg mert közben járt egy fiúval akivel mindig veszekedett és 1-2 hete szakítottak de most nem tudom hogy újra össze jöttek-e 

Most mit csináljak??



2016. ápr. 9. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmit :/ ennek annyi szerintem, bocs, hogy ezt így szárazon leírom

De itt már nem sok mindent lehet tenni.

Megkérdezheted, így már, hogy tetszettél-e neki, vagy hogy akkor azt hogy értette... ha ráírnál, ne nagyon gondolkodj, ilyenkor az agyalás rossz.

mellesleg úgy tippelem, csak fárasztó viccnek szánta, nem gondolta, hogy így van tényleg. Ez olyan lehetett, "erre is tudtál lapot húzni".

mindegy, sok sikert, ne légy félreérthető, készülj fel mindenre, és Ne erőltesd.

2016. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!