Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány középsuli elején ismertem meg, vagyishát ő kezdeményezett,beszéltünk mint szokás de egyre jobban megtetszett.Még abban az évben nyáron összevesztünk csúnyán később megint ő irt rám ekkor már éreztem nemkéne hagyni.Egyre többet és többet beszeltünk,közelebb kerültünk egymáshoz.Már a legtöbbször életemnek hív vagy valami ilyen:D,nemzavarja ha megfogom a kezet odabújok hozzá.De néha látom hogy amikor elnéz néha elhúzza a száját,de nem mindig.Én mar többször megkérdeztem tőle hogy jobban szeret-e mint barát,de mindig csak kerüli konkrétat nem mond.Egyszer irja hogy szeret aztan bevágja a flegmat és mintha nemis ismerne.amikor szoktam neki irni hogy szeretem régen irta hogy énis mostmar csak jobbesetben egy szív vagy témaváltas. Pedig amikor vele voltam o húzta magához a kezem megfogta ketkézzel és fogta.Írja hogy menjek mar át hozza de amikor irom hogy megyek mindig írja hogy most nem vagyok itthon vagy összevesztem anyuval ne gyere. Pedig elvileg mondta otthon hogy hazahozna meg szotkak féltékenységi rohamai lenni.

Most ez mi vagy lehet valami ebből mert én nagyon szeretem?



2016. ápr. 10. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudja mit akar valójában. Hagy naki egy kis időt hadd döntse el mit akar valójában. Várj egy kicsit és jobb lesz
2016. ápr. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szakítottunk :D
2016. máj. 19. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy vágyott is rád, meg nem is.

Szerintem ha nem azon rágódtál volna, hogy megérintheted-e, hanem letámadod, akkor hagyta volna, lett volna egy szép estétek, aztán annyi.

2016. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam,egyszer pl amikor összevesztünk akkor másnap könnyezve jött oda hogy mért vagyok bunkó vele erre elkezdtem mondogatni,hogy szeretem meg megfogtam a seggét és megakartam csókolni,erre ő ellökött azt mondva,hogy na azért...mondom mivan,mert abban az időszakban "szerettük" legjobban egymást.De mindegy is 28 nappal rá már lett is valakije mondogatja neki kicsim szeretlek,meg már át is megy hozzá úgyhogy szerintem hamarabb megvolt neki.
2016. máj. 21. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!