Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyen a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen a barátnőm?

Figyelt kérdés
Van aki tetszik nekem, még nem beszéltünk, egy osztályba járunk.

2016. ápr. 10. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aha, oook.

Fiú vagy? Hány éves? Hanyadikos?

Van a csajnak vkije?

Adj jeleket, barátkozz össze vele, beszélgess, a sült galamb nem fog a szádba repülni.

2016. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elösször is szerintem szólj hozzá... Tudod... Néma gyerekne anyja se érti a szavát
2016. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Állítólag nincs senkije, 17 évesek vagyunk.
2016. ápr. 10. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
házinyúlra nem lövünk
2016. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én szeretnék
2016. ápr. 10. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
:D Mr. "Házi nyúlra nem lövünk": ennek semmi értelme, osztálytársak között nagyon erős kapcsolatok tudnak kialakulni, az osztályomban jópár példa van. Mind tartós, 9. óta. Szóval itt, 11.-ben már kevés az esély. De. De beszélgess vele, ha lehet valami, akkor előbb-utóbb lesz is. Ha nem, akkor hagyd.
2016. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

jó az én osztályomban is van 2 pár is, és mindketten együtt vannak jó ideje, de azért szerintem akkor is fő az óvatosság :D

2016. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos igen... ott a lehetősége annak, hogy a maradék 1 évben már nem is szól hozzád, de ehhez nagyon bénának kell lenni. De egy próbát megér azért. Merni kell kockáztatni.
2016. ápr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!