Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmnek van egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek van egy fiú barátja. Még nem járnak de úgy látom hamarosan ez is be fog következni. Nekem csak az a problémám hogy megtetszett a barátja. Elmondjam a barátnőmnek? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 12. 18:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja es en 13 a baratnom 12 eves... A fiut nem tudom :/
2016. ápr. 12. 18:30
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
nyugi 90% az esély hogy ha megunta te jösz :'D
2016. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátnődet, hogy ő szereti-e a srácot! Ha nem, akkor megmondhatod neki, hogy neked is tetszik az a fiú, de nyugodtan járjon vele! (Ne hagyd, hogy egy scác miatt tönkremenjen egy barátságod!)
2016. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a nők általában egy pasiér tönkreteszik a abrátságot, a fiúk me ginkább hadják a kapcsolatot, nagy arányba szerintem mind 2 hiba..

szerintem ha ez van menyenek a csaj elé és vélaszon a csaj vagy ha ép lány vagy akor a fiú, és ha nem téged választ ne adj neki pofont..

2016. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem a barátnők exbarátja vagy jövendőbeli barátja tabu és fordítva is. Nincs annál kegyetlenebb dolog, mikor összejössz valakinek a kiszemeltjével, vagy az exével. Az pedig, hogy megromlik a barátságotok, szinte 100%, ha elmondod neki. Szerintem inkább tegyél le a srcácról, ha elmondásod szerint úgy látod, hogy hamarosan járni fognak.
2016. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat igen az lenne a legjobb ha letennek rola... De mas ilyen kedves, tisztelettudo aeanyos fiut nem talalok sehol :(
2016. ápr. 13. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell keresni, és hidd el, egyből megtalálod. A szerelmet ne próbáld erőltetni. :)

Annyi sok fiatal aranyos fiú szaladgál a világon. Ha nem most, akkor majd holnap, jövő héten, jövő hónapban, jövőre vagy x év múlva találkozol ilyennel, csak ne erőltesd, hogy csakazértis minél hamarabb találj, mert akkor úgy nemigen sikerül... A szerelmek a legtöbbször véletlenül bukkannak fel, nem is gondolná az ember, hol és mikor. :)

2016. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Komolyan tönkretennél egy barátságot egy olyan fiúért, akit még annyira sem ismersz, hogy tudd mennyi idős? Egy 13 éves kislánynak többet ér a barátság mint egy fiú.
2016. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek mondta szereti, én meg örülök, nem tudom miért... De azt hiszem mar nem vagyok feltekeny :)
2016. ápr. 15. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!