Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőmnek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek tetszik már 1 éve egy fiú. De most nekem is megtetszett. Mit tegyek? Bővebben:

Figyelt kérdés
Az legjobb barátnőmnek 1 éve tetszik egy fiú, de a fiúnak ő nem tetszik mert kissé "csúnya". Pár hete felfigyeltem arra hogy ez a fiú folytonosan néz. és ez a fiú am is a "nők bálványa" tehát megtetszett. Folytonosan rá gondolok. és bűntudatom van. A barátnőm nekem többet ér. De nem bírom elfelejteni. Nem tudok mit tenni. ha elmondanám a barátnőmnek, összetörne. kérlek segítsetek! mit tegyek?

2012. márc. 26. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs is ennél jobb. Nekem 1 éve volt ilyen "kalandom" és képzeld el mi történt .... Akkora kosarat kaptam én és haverom is, hogy a pofánkat alig bírtuk felszedni az aszfaltról :D De mindenképpen mond meg neki mert abból még nem lesz baj, csak ha utólag kiderül.
2012. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó de biztosan rosszul esne neki. mert most magamból indulok ki. nekem is rosszul esne és hogy ráadásul még esetleg "én tetszem neki". De képtelen vagyok kiverni a fejemből, és az a legrosszabb hogy mostanság már szemezni is szoktunk. És mivan ha kezdeményezni fog? akkor mit tegyek? akarom is és nem is.
2012. márc. 26. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki mi haverommal tök jól megtudtuk beszélni a dolgot. Sőt egymásnak köszönhetjük, hogy a csaj nem palizott be minket....
2012. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Annyira"
2012. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó de szerintem fiúknál ez teljesen máshogy megy.. mi hajlamosak vagyunk "hisztérikus jelenetet" csinálni. Mondjuk barátnőm nem ilyen, de már nem 1x volt olyan alkalom, hogy a fiú aki tetszett neki annak gyakorlatilag én tetszettem.. és a barátnőm tudtára is adta. és teljesen elkeseredett. Hiába nem mondta hogy haragszik és mondta is hogy nem tehetek róla de azért a csalódottság ott volt a szemében. ezért is képtelen vagyok bármit is tenni.
2012. márc. 26. 20:06
 6/9 anonim ***** válasza:

én annak idején csendben dolgoztam rajta, hogy elfelejtsem. hidd el, nem lehetetlen. ha nem tudod elmondani a barátnődnek (nem is szabad, hiszen nem akarod összetörni), akkor ez az egyetlen megoldás.

majd írj, hogy döntöttél! kitartás! puszi.

2012. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már mióta megtetszett azon vagyok minnél jobban hogy elfelejtsem. de nem megy.. de ez a legcélszerűbb megoldás.:(
2012. márc. 26. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy a barátnődet nem zavarná, akkor mit aggódsz? Fogadd el a fiú közeledését. De amint az előbb irtad, téged zavarna, ha forditva történt volna. Ebben az esetben ne tedd vele azt, amit nem szeretnél ha veled tennének.
2012. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát... Nálunk a hasonló haverok között úgy zajlik, hogy OK hogy "lestoppol" egy csajt, de ha besz@ri csinálni bármit is, akkor mondom, hogy figyi nekem is bejön, szóval vagy indítsá van, vagy ráteszem a mancsom én. :P Kicsit közönségesnek tűnik ugyan, de ők is így játszanak, szóval sosincsen belőle harag. Egy csaj (te esetedben fiú) nem tud elválasztani egymástól két igazi barátot, de csak akkor, ha megmondod az őszintét, és tudja, hogy vagy lép, vagy lelép. Ha mással jön össze, attól senkinek nem lesz jobb.
2012. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!