Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk, Szerelmi kavalká...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, Szerelmi kavalkád kezd kialakulni mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy van két legjobb barátnőm. és egyiken sem vagyunk szerencsések a szerelemben(hiába nem vagyunk se csúnyának nevezhetőek,se bunkók stb) és a nagy probléma az hogy nagyon nagyon megtetszett egy fiú,mondhatni már szerelmes vagyok mióta belsőleg is megismertem...és hát amit az elmúlt napokban észrevettem hogy az egyik barátnőmnek is ugyanugy bejön...hiába van ez a válaszd a barátnődet szöveg stb stb ha szerelmes vagyok. Sajnos nem tudom mitévő legyek. Sem a barátnőmet nem akarom bántani de se magamat nem akarom egy újabb csalódásba kergetni. Bocsi hogy hosszúra sikeredett. Véleményeket várok. Értelmes véleményeket,tapasztalatokat. Előre is köszönöm!

2016. ápr. 12. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Tanulj
2016. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Önzőnek kell lenni, mert ezek a drágalátos barátnők nem fogják figyelembe venni, hogy a saját vágyaikkal ártanának neked. Ha boldog lennél a srác mellett, akkor miért kéne a barátnődet választani? :'D Ne legyél naiv.
2016. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En ezt egyszer mar eljatszottam.


Elvesztettem a barataimat, a srac osszejott vki massal, en osszetortem, majd osszejottunk es 2-3 honap "jaras" utan megutaltuk egymast.

2016. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen...csak ha szerelmes az ember nem tud hirtelen másra gondolni. Jó barátnőhöz híven hagynom kéne,de nem tudom...mikor meglátom már 1000-el ver a szivem. De mikor meglátom hogy a barátnőm hogy teper utána akkor meg áh nem is tudom. És nyilván a barátnőm és én köztem ez nyílt titok hogy mindkettőnknek bejön. Csak ő annyira elvan magával hogy észre sem veszi
2016. ápr. 12. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj...ha tudja h neked is bejön akkor nem teperne utána Ő is.

Az ilyen nem barátnő, a sajat érdekeidet nézzed!

2016. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van... en sosem tepernek rá egy olyan csajra aki a haveromnak tetszik... ugyanígy az exekkel is... ez a barátság nem az...
2016. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
es a sracnak tetszik valamelyikotok? :)
2016. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyjátok szetintem a fiúra, érezd jól magad vele és ha lép valamelyikőtök felé az majd a másiknak is feltunik és ha olyan jó barátnők vagytok akkor támogatni fogja egyika. Másikat a boldogsagban
2016. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!