Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig randiztok szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig randiztok szerelem nélkül, mennyi idő után nem fog már "kialakulni", ha addig nem?

Figyelt kérdés
Sokak szerint később alakulnak ki érzések, nem hisznek a szerelem első látásra dologban, és az emlékek, ismeretség révén lehet csak valakit igazán megszeretni. Mennyi időt érdemes erre rászánni? Egyelőre egy nagyon kedves stb. jó társnak, partnernek tűnik, de nincs semmi plusz, ha ránézek, se pillangók, ha találkozunk. Túlmisztifikálom, hogy mit kellene éreznem?
2016. jan. 24. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a típus vagyok, akinek idő kell a szerelemhez, de hogy mennyi, az változó. Függ attól, milyen régóta ismerem, mennyit találkozunk, mennyi időt tudunk együtt tölteni, stb. De azt, hogy lehet-e belőle valami plusz, pár hét, kb. egy hónap intenzív kapcsolattartás után meg tudom mondani. Az még nem szerelem, nincs kötődés, de tudom, hogy ha így folytatódik, könnyen az lehet a vége. De ez se száz százalékos.

A lényeg, hogy azért az elején már sejteni

2016. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam addig ment,amig a pasi el nem kezdte erőltetni a szexet.
2016. febr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam általában max. 1 hónap, akinél nem dobban be a szívem az elején, annál soha...legalábbis eddig nem volt rá példa.
2016. febr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!