Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti éreztetek már ilyet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
KÉRLEK OLVASSÁTOK VÉGIG! egy olyan pasiról van szó akivel nagyon jó barátságban voltunk GIMI kezdete óta,mindig beszélgettünk hülyéskedtünk,szivattuk a többieket,meg nyilván hülyegyerekek létére tapiztuk egymást meg ütögettük egymást poénból de semmi több..ha bánatos voltam vele lehetett róla beszélni és ezzel ő is így volt..de 3,5 év elteltével valami megváltozott. Egyszerűen nem is tudom,hiányzik ha nincs velem,ha nem látom,ha nem beszélünk..ha más lánnyal látom olyan mintha a szivem kiszakadna. Nem értem magam és nem értem miért és hogy változtak meg a dolgok. Nagyon is helyes,de eddig egyszerűen nem néztem rá úgy. a tapizásra visszatérve eddig poén volt,de ha most kicsit közelebb jön a kelleténél úgy elkezd dobogni a szívem mintha ki akarna ugrani,és ha a szemembe néz muszáj elkapnom a fejem mert teljesen kész vagyok tőle..nem akarom hogy észre vegyen bármit is ebből,mert egyszerűen félek a pofára eséstől. Már annyiszor csalódam,és annyiszor dobtak ki,csaltak meg hogy félek. a "maradjunk csak barátok" mondat a legdurvább padlóra küldő...de mivel egy suliba járunk nehéz lenne kivernem a fejemből..egyetemre is egy helyre megyünk majd. Egyszerűen nem tudom mit kezdjek magammal. Vélemények,tapasztalatok jöhetnek. A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm!:) 18/L

2016. ápr. 12. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nagyon jó barátok vagytok.

Beleszerettél, én is jártam hasonlóképp.

Ad neked jeleket? Adott valaha?

Szerintem mondd el neki, ha nincs senkije.

Elhiszem, hogy sokszor csalódtál, és átestél sok mindenen ezen a téren, de felnőtt nő vagy.

Sokkal többet is ki kellesz még bírnod az életben, amik fájni fognak.

Nem fogsz tudni egy hamar kiszeretni belőle úgysem, mert még jó pár évig együtt lesztek, egy helyen.

Hajrá!

2016. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ezek az ölelések tipi tapi mindig is megvoltak köztünk poénból. De így szerelembe esve nem tudnék különbséget tenni mikor vicc és mikor nem. Huh kész vagyok teljesen. köszönöm a válaszodat nagyon tetszett! :)
2016. ápr. 12. 21:45
 3/4 crudy ***** válasza:
Csatlakoznék az elsőhöz. Tudod te mennyi ilyen lesz még az életedben? De már azt mondod h ,,már annyiszor". Ezen a hozzáálláson változtass. Az élet ilyen. Senki se mondta h szép, a pofára esés meg a velejárója. Ha inkább elkerülöd mint h meg tanuld kezelni akkor már vesztettél. Attól meg ne félj h a taperolásból mi lesz ha össze jönnétek. Az egy nagyon nagyon jó dolog ha a párod egyben egy nagyon jó barátod is és tudok viccelni és poénkodni. Az meg biztos feltűnne ha nem poénból megy a tipi tapi mert akkor a szádban találod a nyelvét. Egyértelmű lesz. Szerintem is beszélj fele
2016. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisztinaaaaa válasza:
szia,szerintem mond el neki,hogy mi zajlik benned,tudom nem könnyű,de így legalább tudsz majd egy dolgot,igen vagy nem,és legalább nem örlöd magad ezen többet,ha nemet is mond akkor koncentrálhatsz arra,hogy elfelejtsd,ha meg igent mond,akkor pedig megérte.Kell kockáztatnod különben elveszítheted az esélyt,ha esetleg van nála eséleyed,légy bátor,hidd el,bármelyik válaszért megéri,ha megmondod neki,mert gyötrődni annál rosszabb...
2016. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!