Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hülyeség ez az egész? Ti is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség ez az egész? Ti is éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nagyon tetszik egy fiú már vagy egy fél éve, és egyre többet gondolok rá, nem beszéltünk se semmi még soha, már egyszer majdnem találkoztunk mert egy közös ismerősünk elhívta de én nem értem rá pont, gáz hogy elkezdtem kívánni?:DDD

2015. aug. 16. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

ez a szerelem:D cupido eltalált téged:D ja én is éreztem már ezt

20f

2015. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na az nagyon jó:DDD még soha nem voltam amúgy, nem tudom ez milyen érzés lehet:D csak azt érzem hogy megcsókolnám, lehet mert szeretet hiányos vagyok:D
2015. aug. 16. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát velem kb. 5 évig volt az hogy "halálosan szerelmes" voltam a szomszéd srácba, elképzeltem az esküvőnket, stb, pedig épp hogy köszönőviszonyba voltunk, és alig ha fél évente láttam egyszer egy pillanatra. :D
2015. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én nem hinném hogy szerelmes vagyok belé:D de nagyon nagyon bejön:D
2015. aug. 16. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!