Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek előny vagy hátrány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előny vagy hátrány ha a pároddal egy iskolába jársz?

Figyelt kérdés
Én egy iskolába járok vele ( nem egy osztályba ), és folyton attól tartok hogy túl sok vagyok neki, minden nap látjuk egymást, és szünetekben már oda se merek menni mert félek hogy zavarom, ti mit gondoltok erről a témáról?
2016. jan. 13. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

HÁZINYÚLRA NEM LÖVÜNK!


Gondold végig,amikor szakítotok nem lesz gáz,hogy más iskolatárs keféli majd?

2016. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TheCruve ***** válasza:

Nekem hátrány volt...


CSak ott az volt a baj hogy a csaj volt rámakadva reggel 7-től este 7-ig...


Szerintem kell annyi szabadság hogy amíg suliba vagy addig külön legyetek, haverok stb..

Viszont ha meg tudjátok így beszéélni, akkor nincs akadály..

2016. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, mert amúgy nem sokat tudunk találkozni és így legalább látjuk egymást és beszélgetünk ha együtt van óránk meg néha szünetekben.
2016. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most nem tudok tapasztalatból írni, szóval ez ilyen "mi lenne, ha összejönnék a kiszemeltemmel" válasz lesz.

Pozitívum: meg tudnánk beszélni, hogy délelőtt akkor nem akaszkodunk egymásra, akkor ott vannak a haverok is, akikkel beszélni kell. Ha valakinek dolga lenne délutánonként (edzés, különóra, akármi), akkor tudnánk váltani pár mondatot délelőtt.

Negatívum: ha szakítunk, az nagyon gáz lesz. Egyrészt mert nézhetjük egymást utána is, másrészt a pletykák miatt. Én nem szeretem nézni, ha egy párocska a folyosón smárol, gondolom más se, szóval egy határt mindenképp meg kéne tartani ott, mielőtt túlzottan egymás- és mások agyára megyünk.

2016. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!