Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Találkozni szeretnék vele,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozni szeretnék vele, szerintetek mit szólna? (többi lent)

Figyelt kérdés

Voltam egy buliban. Egy srác másnap bejelölt onnan, elkezdtünk beszélni. Eleinte nagyon kedves volt, megosztotta velem a gondolatait, nagyon nagy volt az összhang. Két hét után még mindig beszélün, de mmár közel sem úgy mint az elején, mindig oltogat (poénból), nem mesél. Gyakran hív telefonon, úgy viszont órákat tudunk beszélni. Mivel így 'ellaposodot' a kapcsolat, szeretnék vele találkozni. De félek, hozzá elmenni (megadta a lakcímét). Mondtam neki már többször, hogy átmegyek és megverem (amikor szivat) és mondta hogy nyugodtan menjek, de úgyse fogok

Szerintetek mit szólna?

Én 14/l, ő 17/f



##talalkozo ##reakcio
2016. ápr. 13. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy maradj otthon a fenekeden, vagy találkozz vele, de NE nála, hanem valami nyilvános helyen.
2016. ápr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy számomra ismeretlen emberről, hogyan mondjam el, hogy hogy fog reagálni? Hülye kérdés! Te ismered, te beszélsz vele, neked kell tudni. Hát mi idegenben, hogy mondjuk meg, hogy hogy fog reagálni? Persze, jönnek majd olyanok, akik megmondják, mert annyira skillesek, de a valóság ez.


Én az ő helyében baromira boldog lennék, mert lenne egy barátom ezek szerint. :3 Ráadásul közel hozzám, úgy értem, hogy tudunk találkozni. Szóval, ennyi. Én a nyakadba ugranék és meghívnálak vacsorára. De, hogy ő, hogy fog reagálni, azt én honnan tudjam? Csörögj rá, mondd neki, hogy úton vagy. :D Készüljön fel minden rosszra. :D

2016. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igenigen, a kérdés kiírása után már elgondolkoztam, hogy ha ezt én se tudom, aki úgy ahogy ismeri, akkor egy ismeretlen hogy a fenébe tudná :DDD Na én is arra gondoltam hogy csak úgy random rácsörgök, hogy ráér-e, amikor ott vagyok a városban ahol lakik.. Olyankor, amikor tudom, hogy otthon van. De azért mégis félek hogy reagálna, hívott hétvégén egy kisebb bulira, de nem tudok menni (ne gondoljátok azt hogy gyakran járok bulikba, csak akkor voltam, amikor ugye először találkoztam vele, az egy meglepetés szülinap volt egy közös ismerősünknek)
2016. ápr. 13. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de 2 het utan meg mindig nem talalkoztatok? En ot napja ismerek egy lanyt es holnap talizunk^^ 16f
2016. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Négyeske

Nem találkoztunk, de én már nagyon szeretnék

Amúgy te ennyiből leszűrted, hogy tetszem neki? :D

Szerintem fiatalnak tart

2016. ápr. 13. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!