Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon miért nem akarhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harasztimate kérdése:

Vajon miért nem akarhat találkozni? Van egy lány (én 17 ő 14,15 hamarosan) bocsi kicsit hosszú lett :d

Figyelt kérdés
akivel meg 4-5 eve ismertem meg mert egy edzeste jartunk, aztan abbahagytam az edzest elkezdtem masikat, autan megszakadt a kapcsolatunk, aztan most par heze elkezdtunk megint beszelgetni facebookon (egeszen pontosan 2.5) egy 5nappal miutan volt is egy randifelesegunk (vagyis 2 óran at ultunk egy dombon es beszelgettunk) nagyon jol sikerult, de csokra meg nem kerult sor (nem volt negfelelo alkalom, nem azert mert punci vagyok) aztan meg aznap mondta kb egybol hogy mennyire jovolt a randi es h talalkozzhnk még mihamarabb. aztan azota barmikor probalom elhivni barhova , egyszeruen nem sikerul eljonnie.. Azota pedig nagyon sokat rendszeresen beszelunk(10000 uzenet facen) eloben is megvoltunk, de barmikor amikor elhivom akkor ir vlami rovod valaszt hogy "raersz holnap a-a , es hogy miert , akkor meg valami hulyeseget mondd. Tegnap megkerdeztem hogy miert nem akar talalkozni de nem mondott semmitse , csak hogy o szeret otthon lustulni inkabb xd. Pedig biztos hogy tetszem neki, mondta is , meg rengeteget utal arra h mennyire szeret velem dumalni, szoval itt nem friendzonerol van szo, hanem teljesen masrol. Vajon félhet? Vagy csak tart hogy nem felel meg? Meg nem volt pasija. Lehet csakturelmetlen vagyok... Csak mar akkor is eltelt mar két hét azota miota taliztunk .

2016. márc. 15. 11:05
1 2
 1/13 DavidGlock ***** válasza:
Eloszoris egy kis szovegszerkeztest gyakorolj...masodszor ne eroltesd,lehet megijedt ez miatt,inkabb csak ha tenyleg ugy erzed akkor hivd el valahova :D
2016. márc. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jaigen , igy visszaolvasva elég ertelmezhetetlen lett :D de egyébként meg mitôl ijedt volna meg ? Hisz én tenyleg probaltam visszafogott lenni, probaltam nem kitarulkozni és elroasztani őt , mindig utalgattam, szoval minden megy a megszokott kerékvágásba , ő is kb ugy állit be mindenkinek mintha a pasija lennék , csak ugye valiert nem akar talizni: pedig egyáltalán nem lakunk messze egymástól(fél ora séta)
2016. márc. 15. 11:22
 3/13 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek van valamilyen tapasztalajtailyen problémában?
2016. márc. 15. 11:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Helo

Ami fontos hogy kb. 3év van köztetek, ez egy labilis időszak neki érzelmileg, és ami neked egyértelmű, nàla ott egy rakat kérdés van. És igen, valszeg nem egészen érti, mi ez, mi lesz. És fél elköteleződni. Ismeretlen neki. Szerintem, próbálj kicsit óvatos lenni vele, kedves igazán, hogy érezze, biztonságban van melletted:)

2016. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor várjak addig míg ő hív el?
2016. márc. 15. 11:31
 6/13 DavidGlock ***** válasza:
Vaaagy kerdezd meg ha ilyen fontos vagy neki miert nem.akar szemelyesen talalkozni?
2016. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem pont arra kell várni, de légy nagyon kedves:) olyan (najó, ez tőlem fiútól, nagyon langyos lesz) bújós, macis:D
2016. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Neked nincs kedved hozza?"


"De van csak az elje szar mert kb en itthon szeretek punnyadni"


Ezt nem igazán tudtam értelmezni xd

2016. márc. 15. 11:39
 9/13 A kérdező kommentje:
Lennék én az ha találkoznánk :D már a csillagképeket is bemagoltam , meg a tenyerjoslast is xd
2016. márc. 15. 11:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Na az okes:D és ha re mennél el érte? Ha úgy mennétek, hogy te mész oda, és onnan mentek el, akár fel hozzájuk?:)
2016. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!